• Singielka
  Już 5 października na antenie TVN zadebiutuje nowa telenowela "Singielka". W obsadzie produkcji znalazło się wielu aktorów, którzy zdobyli sympatię publiczności serialem "BrzydUla". Czy "Singielka" powtórzy ten sukces?
 • Kuba Wojewódzki, Filip Bobek
  Kuba Wojewódzki w swoich szyderczych komentarzach publikowanych na łamach "Polityki", bywa naprawdę bezlitosny. Ostatnio przekonał się o tym gwiazdor serialowych produkcji, Filip Bobek.
 • Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Hotel 52". Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o zakończeniu produkcji, Polsat postanowił jednak nakręcić nowe odcinki. Serial powróci na antenę już jesienią.
 • "Hotel 52"
  Już w dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się czarujący Filip Bobek. W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu .
 • To świetna wiadomość dla wszystkich fanów duetu Kamińska - Bobek, który zyskał ogromną popularność dzięki serialowi "BrzydUla". Jak zapowiada Super Express, Julia i Filip ponownie spotkali się na planie zdjęciowym do nowej produkcji.
 • "Czas honoru" niebawem zasłuży na miano serialu o najprzystojniejszej obsadzie. W produkcji występowali dotąd tacy pożeracze niewieścich serc, jak Maciej Zakościelny, Kuba Wesołowski, Jan Wieczorkowski i Antoni Pawlicki. Teraz do tego grona dołączył Filip Bobek.
 • Anna Dereszowska i Filip Bobek
  W warszawskim klubie Traffic miała w ostatni wtorek miejsce premiera audiobooka „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Anna Dereszowska wcieliła się rzecz jasna w rolę Śnieżki, a Filip Bobek - królewicza o imieniu Julian. A członkowie De Mono zagrali role... krasnoludków i wypadli w nich nadzwyczaj przekonująco!
 • Serialowi przystojniacy
  Są nie tylko przystojni, ale również niezwykle szarmanccy i uwodzicielscy. Wiedzą, jak rozmawiać z kobietami, i co zrobić, aby wywrzeć na płci pięknej jak najlepsze wrażenie. Niektórzy z nich to typy macho, innych należałoby zaliczyć do gatunku romantyków. Oto galeria przystojniaków z polskich seriali. Który z nich podoba Wam się najbardziej?
 • Filip Bobek
  Filip Bobek to aktor, który zasłynął w polskim show biznesie dzięki rolom w popularnych serialach. Dlaczego więc, w jednym z ostatnich wywiadów, serialowy amant postanowił skrytykować rodzime produkcje?
 • "80 milionów" foto: Jarosław Sosiński / dystr. Kino Świat
  "80 milionów" Waldemara Krzystka to kino sensacyjne, ale inspirowane autentycznymi wydarzeniami z dziejów PRL. Tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego grupa młodych działaczy dolnośląskiej Solidarności wypłaciła z wrocławskiego banku związkowe pieniądze, 80 mln zł. Gotówka ta pomogła potem w budowaniu wrocławskiego podziemia… Na ekranie m.in. Filip Bobek, Wojciech Solarz, Olga Frycz, Marcin Bosak i Agnieszka Grochowska. W kinach od 25 listopada.