• KIEDY KAWA POMAGA? A KIEDY SZKODZI?
  Nie potrafisz wyobrazić sobie bez niej poranka? Sączysz w pracy? Sięgasz po nią nawet wieczorem? Doskonale to rozumiemy. Zobacz w takim razie, co daje kawa twojemu organizmowi. Ciekawe, czy wiesz, co także co może mu zabrać...
 • Beata Szydło
  KPRM opublikowała zestawienie umów zawartych w pierwszej połowie 2016 roku. To reakcja na interpelację Tomasza Jaskóły, posła Kukiz’15.
 • Liście herbaty
  Większość z nas codziennie wypija minimum jedną filiżankę tego cudownego naparu. Czy zdajemy sobie sprawę z jej doskonałych właściwości? Mowa oczywiście o herbacie. Sprawdźcie jakie właściwości mają jej poszczególne rodzaje.
 • Kiełbasa nietłusta - Cezik parodiuje Urbańską i Wiśniewskiego
  Kiedy piosenka Nataszy Urbańskiej "Rolowanie" ujrzała światło dzienne, większość zastanawiała się, o czym w ogóle jest jej tekst. Z pomocą tym, którzy jeszcze się nie zorientowali, przychodzi CeZik. Z jego interpretacji wynika, że Natasza ma mały konflikt z Michałem Wiśniewskim. Posłuchajcie "Kiełbasy nietłustej".
 • Michał Wiśniewski w reklamie SKOKu
  Michał Wiśniewski, choć wciąż cieszy się sporą popularnością, nie zarabia na niej już tyle co kiedyś. Chwytając się różnych źródeł zarobku, muzyk wystąpił w reklamie pożyczki SKOKu.
 • 1. "Filiżanka" – Michał Wiśniewski
  "Szacun dla każdego, kto wytrwał do końca" – napisał jeden z internautów w komentarzu do nowego numeru Michała Wiśniewskiego. "Filiżanka" została w sieci okrzyknięta "najgorszą piosenką roku 2013", ale nie tylko ona sprawiała, że "więdły nam uszy". Oto najbardziej – naszym zdaniem – denerwujące (ze względów muzycznych lub tekstowych) polskie hity ostatnich 12 miesięcy.
 • Michał Wiśniewski, Szymon Majewski
  Ostatnia piosenka Michała Wiśniewskiego oraz nakręcony do niej teledysk, stały się pośmiewiskiem Internetu. Z "Filiżanki" postanowił zadrwić także Szymon Majewski. "Uwaga; piosenka z ukrytym bezsensem!" - ostrzega satyryk.
 • Michał Wiśniewski w teledysku "Filiżanka"
  Teledysk Michała Wiśniewskiego do piosenki "Filiżanka" spotkał się z ostrą krytyką i drwiną. Muzyk nie przejmuje się jednak negatywnymi opiniami, a krytykom zarzuca brak zrozumienia metafor.
 • Kawa nie zwiększa zagrożenia udarem mózgu
  Boisz się, że twoja ulubiona mała czarna może ci zaszkodzić? Naukowcy uspokajają - kobiety, które wypijają filiżankę kawy dziennie, rzadziej przechodzą udar mózgu niż panie spożywające jej mniej lub wcale.