• "Zanim się pojawiłeś"
  Połowa filmowego roku 2016 już za nami, czas więc na pierwsze podsumowania. Na początek najlepsze z opowieści o miłości, które trafiły na polskie ekrany.
 • "Mała wielka miłość"
  O komediach romantycznych Made in Poland można napisać jedno: widzowie je chętnie oglądają, a recenzenci – krytykują. Oto 10 – naszym zdaniem – najlepszych miłosnych opowieści ostatniego ćwierćwiecza w Polsce.
 • 10. "Notting Hill" – 5,4% głosów
  Idealnie pasują na romantyczny wieczór, randkę, zbliżający się dzień Św. Walentego i każdy zimowy wieczór spędzany na kanapie z ciepłą herbatą w dłoniach. Filmy o miłości. Ta najbardziej romantyczne ze wszystkich wybrali użytkownicy portalu randkowego Przeznaczeni.pl dla singli szukających swojej drugiej połówki.
 • "Z dala od zgiełku"
  Filmowy rok 2015 zbliża się do końca, można się więc pokusić o kolejne podsumowania. Obrazów o (różnej) miłości na polskich ekranach było w ostatnich miesiącach jak na lekarstwo, ale lepszy rydz niż nic. Wybraliśmy właśnie te najlepsze Love Story 2015.
 • 1. "Zimowa opowieść"
  Scenariusze na miłość kino pisze od początków swych dziejów, a porywy serca są jednym z najpopularniejszych filmowych tematów. Z okazji Walentynek prezentujemy ranking miłosnych obrazów najchętniej kupowanych na płytach DVD – reprezentatywny, przygotowany bowiem na podstawie list sprzedaży w jednym z największych polskich sklepów internetowych Merlin.pl w przeciągu ostatnich 15 lat.
 • 3. "Zacznijmy od nowa" ("Begin Again"), reż. John Carney
  Wszystko, czego potrzebujemy to – zdaniem Beatlesów – miłość, ale filmy o niej też się świetnie ogląda. Redakcja Stopklatki wybrała te najlepsze spośród premier ostatnich 12 miesięcy na polskich ekranach i tak powstała lista 10 najlepszych Love Story 2014: