• Zarządzanie zasobami ludzkimi jest jednym z kluczowych obszarów odpowiedzialności społecznej wg wytycznych normy ISO 26000. Norma ta została ogłoszona w 2010 r. W 2012 r. została opracowana w języku polskim i funkcjonuje jako Polska Norma PN-ISO 260000:2012. O tym wszystkim będzie można usłyszeć i podyskutować podczas targów Fleet Market 2019, które już 20 listopada odbędą się w warszawskiej hali Global EXPO. 
 • Od kilku lat trwa intensywny proces uszczelniania polskiego systemu podatkowego. Pod tym hasłem minister finansów oraz parlament wprowadzają w życie coraz to nowe rozwiązania, których podstawowym celem jest doprowadzenie do ograniczenia i wyeliminowania oszustw podatkowych. O tym wszystkim będziemy rozmawiać 20 listopada br. podczas konferencji na Targach Fleet Market.
 • Elektryfikacja, obowiązująca norma WLTP, czekające nas ograniczenie emisji szkodliwych substancji od nowych samochodów , odwrót od silników diesla, LNG i CNG. To tylko niektóre wyzwania stojące przed branżą motoryzacyjną. To koniec motoryzacji jaką znamy i początek innej, pytanie, czy lepszej? O tym wszystkim będziemy rozmawiać 20 listopada podczas konferencji na Targach Fleet Market.
 • Volkswagen T-Cross
  Volkswagen T-Cross to piąty SUV niemieckiej marki - najmłodsze dziecko w rodzinie. Wygląda jakby jego ojcem był... Touareg. Nowicjusz będzie rywalizować na polskim rynku w segmencie B, w którym już czekają na niego Kia Stonic, Opel Crossland X, Renault Captur czy Seat Arona. Czym skusi kierowców?
 • Nissan micra
  Nissan micra nowej piątej generacji dotarł do Polski. Japończycy wreszcie będą mogli postawić się Skodzie i innym - nowa micra powalczy o kawałek największego na świecie rynku hatchbacków jakim jest Europa. 
 • Hyundai i30
  Hyundai i30 nowej generacji został zaprojektowany w Niemczech. Celuje w przebój Volkswagena i ma apetyt na Toyotę. Oto najmłodszy model koreańskiej dotarł do Polski.
 • Opel monza
  Opel insignia nowej generacji nadciąga. A niemiecki producent sprawił polskim kierowcom niespodziankę i pierwszy raz pokazał w Polsce model o nazwie monza. Projektanci zapewniają, że oba auta mają ze sobą wiele wspólnego.