• Fokus i Rahim. fot. Łukasz Siekanowicz
  - Wiemy, że dla niektórych cały czas świeci nad nami aureola Paktofoniki i Magika. Niech tak będzie. No trudno – mówią Fokus i Rahim z Pokahontaz. I skupiają się na tym, co teraz. Czyli na całkiem udanej płycie „REset’.
 • Pokahontaz
  W piątek do sklepów w całej Polsce trafił kolekcjonerski zestaw złotych płyt Pokahontaz, "REkolekcja". W skład "REkolekcji" wchodzą 2 pokryte złotem płyty Pokahontaz, "Rekontakt" i "Reversal", oraz płyta z czternastoma premierowymi remixami.
 • Premiera teledysku do piosenki "Fuck It", którą Doda wykonuje wraz z Fokusem, odbyła się w atmosferze skandalu. Raper w ostatniej chwili chciał ponoć zablokować jego publikację. Sam klip, jak i towarzyszącą mu aferę, nie bez delikatnej drwiny, skomentował Kuba Wojewódzki.
 • Konflikt pomiędzy Dodą a Fokusem, a właściwie jego menadżerką i byłą żoną w jednej osobie, wciąż się zaognia. Wygląda na to, że trafiła kosa na kamień i żadna z pań nie zamierza odpuścić.
 • Współpraca cenionego rapera Fokusa z Dodą budziła wiele kontrowersji, ale układała się całkiem sprawnie. Do czasu, gdy w dzień planowanej premiery ich wspólnego klipu, muzyk zablokował jego publikację. Szykuje się prawdziwa wojna .
 • Seksowna piosenkarka zaciągnęła do łóżka jednego z bardziej cenionych polskich raperów. Jak widać na poniższym wideo, w trakcie kręcenia teledysku do wspólnego utworu "Fuck It", Doda i Fokus bawili się całkiem dobrze.
 • Współpraca rapera Fokusa z popową gwiazdą, jaką jest Doda, od początku budziła wiele kontrowersji, zwłaszcza wśród fanów hip hopu. Czy spotkanie dwóch tak odrębnych stylistyk i jak się okazuje, skrajnie różnych osobowości może zaowocować ciekawym dziełem?
 • Kuba Wojewódzki jako prowadzący swoje show ma opinię trudnego rozmówcy, który nie szanuje gości, nie daje im dokończyć zdania, nie słucha, a niekiedy nawet drwi i wyśmiewa. Zdarza się jednak, że prowadzący zaprasza do swojego programu osoby, które darzy ogromnym szacunkiem i wówczas rozmowa wygląda zupełnie inaczej.
 • Fokus i Doda na premierze "Jestem Bogiem" w Warszawie
  W Warszawie odbyła się premiera "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. A że nagrodzony na festiwalu w Gdyni obraz okrzyknięto najbardziej oczekiwanym filmem roku, na uroczystym pokazie stawiły się tłumy rodzimych celebrytów. Nie mogło zabraknąć Dody i lansującej się wszędzie Natalii Siwiec…
 • "Jesteś Bogiem"
  Na ten obraz czekają nie tylko fani Paktofoniki. Filmowy portret Magika, jednego z najbardziej charyzmatycznych muzyków sceny hip hopowej, trafi na ekrany prawie dwa miesiące wcześniej. Zbierający nagrody i dobre recenzje film Leszka Dawida miał wejść do kin 9 listopada. Premierę jednak przesunięto i "Jesteś Bogiem" będzie można oglądać już od 21 września.