• Karolina Korwin Piotrowska
  Karolina Korwin Piotrowska po raz kolejny rozprawa się z zakłamaniem wizerunku kobiet w mediach. Dziennikarka oburzona reakcjami na zdjęcia Frances McDormand z oskarowej gali krytykuje komentarze internautów.
 • Frances McDormand
  Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież statuetki Oscara, która otrzymała podczas niedzielnej gali aktorka Frances McDormand - poinformowała policja w Los Angeles.
 • Frances McDormand, laureatka Oscara i najlepszego przemówienia wieczoru
  Za nami 90. gala rozdania najważniejszych nagród filmowych. Tradycyjnie bez większych niespodzianek, choć może cieszyć, że pod znakiem mniejszości genderowych, etnicznych i seksualnych.
 • Frances McDormand
  Frances McDormand znów skradła show w Wenecji. Publiczność stawiła się tłumnie również po to, by obejrzeć... teledysk Michaela Jacksona. I wreszcie oczekiwanie na nowy film Darrena Aronofskyego. Korespondencja z festiwalu filmowego w Wenecji.
 • Zobacz pierwszy zwiastun "Dobrego dinozaura"
  W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Dobry dinozaur" ("The Good Dinosaur").
 • Największym atutem mini serii "Olive Kitteridge" jest duet aktorski Frances McDormand – Richard Jenkins
  Mówi się, że depresja jest chorobą naszych czasów. Czy wcześniej nie było depresji? Była, ale nazywało się ją nudą lub melancholią. Albo nie nazywało się wcale, tylko pewnego dnia odbierało sobie życie.
 • Olive Kitteridge
  Już 10 listopada widzowie HBO będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję stacji, zatytułowaną "Olive Kitterdge". Miniserial, w którym tytułową rolę odgrywa zdobywczyni Oscara, Frances McDormand spodobał się krytykom, czy publiczność przyjmie go z podobnym entuzjazmem?
 • "Promised Land" – zupełnie inny Gus Van Sant
  Gus Van Sant w swoim najnowszym filmie zabrał się do gorącego tematu, a jednak "Promised Land" spotkał się co najwyżej z letnim przyjęciem. Tymczasem gaz łupkowy – o który toczy się filmowy spór – jest tu jedynie pretekstem do opowiadania o ludziach.
 • "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom"
  Nowy film Wesa Andersona, "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" to dowcipna i wzruszająca historia uczucia, jakie latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków, którzy uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia. W rolach dorosłych, stojących na drodze do szczęścia młodziutkiego Romea i nieopierzonej Julii, wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood: Bruce Willis, Edward Norton, Tilda Swinton i Frances McDormand, Bill Murray i Jason Schwartzman. Premiera w Polsce 23 listopada.
 • "Moonrise Kingdom" Wesa Andersona otworzy festiwal w Cannes
  "Moonrise Kingdom" – najnowszy film Wesa Andersona otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes.