• Tomasz Frankowski (z lewej)
  Jagiellonia zrewanżowała się w sobotę Lechii za porażkę w wiosennej rundzie poprzedniego sezonu. Tomasz Frankowski tuż przed końcem meczu dał gospodarzom zwycięstwo pięknym strzałem piętą. Był to dla niego 150. gol w polskiej Ekstraklasie.
 • Tomasz Frankowski
  Tomasz Frankowski z Jagiellonii Białystok strzelił w poniedziałek 148. i 149. bramkę w piłkarskiej ekstraklasie. 36-letni napastnik zdobył dwa gole (jeden z rzutu karnego) w zremisowanym 2:2 meczu z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała.
 • Tomasz Frankowski
  Poprzedni sezon ekstraklasy był ubogi pod względem dokonań snajperów. Czternaście goli wbitych przez Tomasza Frankowskiego, w innych ligach osiągany był przez najlepszych strzelców na półmetku rozgrywek. Wydaje się, że tym razem ten wynik powinien zostać znacznie poprawiony. W kadrach zespołów ekstraklasy znajdują się piłkarze, którzy pokonywanie bramkarzy mają we krwi.
 • Tomasz Frankowski
  "Co do gry Manuela Arboledy w reprezentacji Polski, to wolałbym, by grali w niej dobrzy i utalentowani Polacy. A zawodnik Lecha Poznań nie ma polskich korzeni" - mówi Tomasz Frankowski.
 • Wyszło szydło z worka! Legia chciała podebrać gwiazdę Jagiellonii
  Ta informacja brzmi bardzo zaskakująco. Stołeczna Legia miała chrapkę na zawodnika Jagiellonii Białystok. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie chodziło o...
 • "Franek łowca bramek" strzelił już 137 goli!
  Tomasz Frankowski systematycznie poprawia swój dorobek w "Klubie 100" - zrzeszającym 28 strzelców co najmniej stu bramek w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. W meczu z Wisłą Kraków (2:1) napastnik Jagiellonii Białystok zdobył swojego 137. gola w ekstraklasie.