• Freida Pinto tańczy z Reece'em Ritchiem
  W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Desert Dancer" z Freidą Pinto i Reece'em Ritchiem w rolach głównych.
 • Immortals. Bogowie i herosi 3D
  "Immortals. Bogowie i herosi" to kolejne dzieło twórców "300" – wystawna hollywoodzka produkcja oparta na greckiej mitologii. Jednak zamiast powtórki z mitów, dostajemy napakowane akcją, ociekające złotem i krwią widowisko. Głównym bohaterem opowieści jest Tezeusz (Henry Cavill), szukający zemsty na zabójcy swojej matki – okrutnym Hyperionie (Mickey Rourke), zbuntowanym władcy, który rzuca wyzwanie bogom i chce podbić całą Grecję. W roli jasnowidzącej Fedry piękna Freida Pinto . "Immortals. Bogowie i herosi" na ekranach polskich kin od 11 listopada.
 • Immortals. Bogowie i herosi 3D
  Po "Starciu tytanów" do kin trafia kolejna wystawna hollywoodzka produkcja oparta na greckiej mitologii. Oparta zresztą bardzo luźno, bowiem "Immortals. Bogowie i herosi" nie miały być powtórką z mitów, ale napakowanym akcją i efektami specjalnymi widowiskiem.
 • Freida Pinto
  Freida Pinto nie cierpi rozmawiać przez Skype'a. Aktorka regularnie kontaktuje się przez internet ze swoim chłopakiem, Devem Patelem, ponieważ napięty grafik obojga aktorów uniemożliwia im częste spotkania w cztery oczy.
 • Freida Pinto i James Franco
  W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Geneza planety małp" – nowej odsłony jednej z najpopularniejszych serii w historii kina. Tym razem akcja rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie genetycy tworzą rasę wybitnie inteligentnych małp, a te chcę przejąć władzę nad ludźmi. Za efekty specjalne odpowiadają ludzie ze studia WETA Digital, którzy na koncie mają już "Avatara", a z małpami walczą m.in. James Franco (127 godzin), Tom Felton ("Harry Potter") i piękna Freida Pinto ("Slumdog. Milioner z ulicy"). W polskich kinach "Geneza planety małp" zadebiutuje 5 sierpnia.
 • Slumdog millionaire
  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Miral" z Freidą Pinto w roli głównej.