• Maciej Maleńczuk na Fryderykach 2015
  Faworytem był Artur Rojek, ale – mimo pięciu nominacji – został wyróżniony tylko jedną nagrodą. Królową wieczoru okazała się natomiast Natalia Przybysz, która nie tylko odebrała dwie statuetki, ale zaskoczyła wszystkich duetem z Krzysztofem Zalewskim. Galę Fryderyków 2015 retransmitowała telewizyjna Dwójka, ale o wiele ciekawiej działo się w Teatrze Polskim poza sceną. Zobaczcie sami...
 • Natalia Przybysz na Fryderykach 2015
  Tegoroczne Fryderyki – nagrody polskiego przemysłu muzycznego – zostały wręczone. Największymi zwycięzcami okazali się Marcin Wasilewski i (wbrew przewidywaniom bukmacherów) Natalia Przybysz, którzy imprezę opuścili z dwiema statuetkami w rękach.
 • Natalia Przybysz odebrała dwa Fryderyki
  Natalia Przybysz i Marcin Wasilewski to najwięksi zwycięzcy gali Fryderyków w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej. Artyści otrzymali po dwie statuetki polskiego przemysłu fonograficznego.
 • Album roku pop:
  23 kwietnia poznamy laureatów 21. edycji Fryderyków – nagród przyznawanych przez polskie środowisko muzyczne od 1995 roku. Bukmacherzy mają już swoje typy. Analitycy firmy STS zestawili szanse nominowanych do polskich Grammy, tworząc listę faworytów. Zobaczcie, na kogo warto stawiać w tym roku?
 • Album roku pop:
  Akademia Fonograficzna ogłosiła nominacje do 21. edycji Fryderyków – nagród przyznawanych przez polskie środowisko muzyczne od 1995 roku.