• Maja "Frytka" Frykowska
  Maja Frykowska, niegdyś znana pod pseudonimem Frytka, po nieudanych próbach podboju show biznesu, porzuciła życie w świetle reflektorów i oddała się takim wartościom, jak Bóg i rodzina. Jak głosi najnowsza plotka, nawrócona gwiazda "Big Brothera" właśnie spodziewa się dziecka.
 • Maja Frykowska
  Maja Frykowska, szerszej publiczności znana jako Frytka, postanowiła ponownie zaistnieć w mediach. Tym razem jednak, zamiast pozowania na czerwonym dywanie, nagrała wideo, w którym opowiada o swoim nawróceniu.
 • Seksowne rozcięcie nawróconej celebrytki. Maja Frykowska na premierze filmu "W ciemności"
  Niedawno media obiegły informacje o jej nawróceniu. Niektórzy mogliby przypuszczać, że celebrytka, która wróciła na ścieżkę wiary, zrezygnuje z wyzywających kreacji. Tymczasem Maja „Frytka” Frykowska nadal kusi – tym razem głęboką czerwienia sukni i wycięciem na pół uda.
 • Maja Frykowska się nawróciła
  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Znana z uprawiania seksu w wannie w programie "Big Brother" Maja Frykowska przeszła ogromną przemianę. Jak wyznaje w specjalnym świadectwie, teraz najważniejszy dla niej jest Jezus Chrystus.
 • Szok! Stylowa Maja „Frytka” Frykowska
  Kto przyzwyczaił się, że ta celebrytka jest symbolem wątpliwego gustu, mógł przeżyć zaskoczenie. Ostatnio Maja Frykowska pojawiła się na „salonach” w korzystniejszej odsłonie.
 • Opięte i sexy: w nich gwiazdy pokazują nogi
  Wykonane z elastycznych tkanin, sztucznej lub prawdziwej skóry. Opięte, błyszczące i bardzo sexy - takie spodnie to prawdziwy hit na salonach! Gwiazdy eksponują w nich swoje kształty, w szczególności – długie nogi. Takie spodnie i legginsy są elementem różnych kreacji – od tych ostrych, z rockowym sznytem, do eleganckich czy bardziej seksownych. Noszą je między innymi Joanna Krupa, Doda; Edyta Górniak i Małgorzata Socha. Niestety, te spodnie, zdaniem stylistek Trinny i Suzannah, to ryzykowny strój, który potrafi dodać sporo kilogramów. Jak wypadają w nich gwiazdy? Która prezentuje się najlepiej? Zobacz!
 • Maja Frykowska
  Brała udział w reality show, wystąpiła w serialu i poprowadziła program plotkarski. Teraz przed Mają Frykowską nowe zadanie - donosi "Fakt".
 • Gwiazdy w woalkach
  Kiedyś dominowały głównie na ślubach i pogrzebach. Spowijały kobiecą twarz aurą tajemniczości i ukrywały to, co kobieta wolała ukryć… Teraz, po dekadach, wracają: woalki i zgrabne toczki z ażurowymi zdobieniami. Moda na woalki święci tryumfy na ulicach i czerwonych dywanach. Dały jej się uwieść zagraniczne i polskie sławy. Odkryj zawoalowaną prawdę o gwiazdach!