• Frytki
  Belgia, kraj, którego dobrem narodowym są frytki, obawia się ceł, których nałożenie na ten mrożony produkt zapowiedziała Kolumbia. Belgijskie władze chcą, żeby UE podjęła w tej kwestii kroki prawne w ramach Światowej Organizacji Handlu.
 • Mężczyzna je hamburgera
  Czy podczas urlopu zaczynamy się gorzej odżywiać? Z raportu przeprowadzonego przez firmę Revitum wynika, że ponad 60 proc. Polaków przynajmniej raz w tygodniu podczas urlopu sięga po dania typu fast food. W pozostałym okresie jest to jedynie 38 proc. Jak tłumaczymy się ze zmiany nawyków żywieniowych w czasie wakacji?
 • Pieczone ziemniaki
  Nie mamy dobrych wieści dla smakoszy ziemniaków. Okazuje się, że częste ich spożywanie wiąże się ze zwiększonym ryzykiem nadciśnienia tętniczego.
 • Pieczone ziemniaki
  Są ulubionym daniem obiadowym Polaków. Chętnie zjadamy je w zupie, na drugie dania, a nawet jako przekąskę w postaci frytek czy jako składnik sałatki warzywnej. Tylko czy aby na pewno jest to zdrowe?
 • Mrożone frytki są rakotwórcze
  Wcześniej przygotowane i zamrożone, a następnie upieczone w domowym piekarniku lub usmażone w barze fast food... takie frytki powinny zniknąć z naszego menu. Według ekspertów są silnie rakotwórcze.
 • Frytki smażone z dimetylopolisiloksanem i szarlotka z ludzkimi włosami - cała prawda o daniach fast food
  Informacja, że frytki smażone są w starym tłuszczu przestaje być tak szokująca w obliczu tego, co donoszą naukowcy badający skład produktów typu fast food. Otóż w apetycznie podanych daniach można znaleźć piasek wykorzystywany do produkcji szkła. Ale to dopiero początek.
 • Beyonce Knowles: jak zapracowała na TO ciało?
  Umięśnione i jędrne, a jednocześnie kobieco zaokrąglone. Ciało tej gwiazdy to powszechny obiekt pożądania. Jak na nie „zapracowała” seksowna piosenkarka? Zdziwisz się!
 • To już pewne! Fast foody powodują nadwagę dzieci
  Amerykańskie Stowarzyszenie Restauratorów dowiodło, że fast foody są jedną z głównych przyczyn otyłości u dzieci. Powód? Jedzenie tam podawane zawiera połowę dziennego zapotrzebowania energetycznego małego dziecka.
 • Chipsy działają jak narkotyk
  Zamierzasz tylko spróbować frytek albo chcesz zjeść jedynie garść chipsów... I już wpadłeś! Nie oderwiesz się od nich, dopóki nie zobaczysz czystego talerza lub pustej torebki . Naukowcy udowodnili, że fast-food uzależnia jak marihuana.