Miller pisze o Morawieckim. "Gdyby nie Fundusz Odbudowy byłoby marniutko"
21 lipca 2020Były premier Leszek Miller odniósł się na Twitterze do ustaleń szczytu UE. "Na dwie główne dziedziny w budżecie premier wywalczył o prawie 8 mld euro mniej. Gdyby nie Fundusz Odbudowy wynikający z pandemii byłoby marniutko" - czytamy we wpisie europosła.