Finał Topligi futbolu amerykańskiego ponownie na Stadionie Narodowym
09 kwietnia 2013 Finał Topligi futbolu amerykańskiego ponownie zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Przed rokiem mecz o mistrzostwo Polski między Seahawks Gdynia a Warsaw Eagles (wygrany 52:37 przez gdynian) oglądało 23 tysiące widzów.