• Bożena Dykiel
  Bożena Dykiel najwyraźniej nie przejmuje się ekologią, bowiem właśnie bez żadnego zakłopotania wyznała, że jest miłośniczką naturalnych futer.
 • Radosław Majdan, Kinga Rusin
  Wojna na linii Małgorzata Rozenek - Kinga Rusin nabiera rozpędu. Do konfliktu właśnie włączył się Radosław Majdan, który stanął po stronie swojej żony.
 • Krzysztof Czabański
  Jeśli empatia wobec zwierząt jest ideologią, to tak, jestem ideologiem. I niech mi pan nie wmawia, że chcę zakazać uboju. Ja po prostu zastanawiam się, czy takie postulaty nie pojawią się za kilkanaście lat – w wywiadzie dla Roberta Mazurka mówi Krzysztof Czabański dziennikarz, publicysta, od 2016 r. przewodniczący Rady Mediów Narodowych.
 • Mateusz Morawiecki
  Do Sejmu wpłynął projekt ustawy o ochronie zwierząt, przewidujący przede wszystkim likwidację ferm futerkowych i zakaz uboju rytualnego. Jarosław Kaczyński nie tylko podpisał ten projekt, lecz także reklamuje go jako krok w kierunku "prawdziwej Europy". Co więcej, chwali posłów opozycji, którzy wspierają projekt likwidacji tej gałęzi gospodarki. Odrzucenie tego projektu to jeden z pierwszych testów premiera Mateusza Morawieckiego na patriotyzm gospodarczy.
 • Małgorzata Kożuchowska
  Małgorzata Kożuchowska nosi naturalne futra? Aktorka jednym zdjęciem wywołała na swoim profilu prawdziwą burzę, której nie uspokoiły nawet zapewnienia, że czapka i kołnierz, jakie miała na sobie, zostały wyprodukowane z sztucznego futra.
 • STYLIZACJE z futrem w roli głównej
  Kurtki i kamizele z futra, szczególnie te w stylu vintage znów są hitem! Doskonale sprawdzają się na co dzień: świetnie prezentują się z jeansami, grubymi swetrami i ciepłym szalem. Stylowe futrzane kamizele możemy nosić do skórzanych kurtek i długich kardiganów. Nadają sznytu nawet najbardziej zwyczajnej stylizacji i są ozdobą samą w sobie. Sprawdźcie nasze propozycje.
 • W futerku przez zimę. STYLIZACJE
  Ciepłe, modne i ekologiczne – sztuczne futerka zawojowały serca miłośniczek mody. Co roku pojawiają się zarówno na wybiegach najważniejszych domów mody, jak i w ofertach popularnych marek sieciowych. Z długim włosiem, krótkim, w naturalnych kolorach, niebieskie, fioletowe, monochromatyczne, wielokolorowe – wybór może przyprawić o zawrót głowy. Kochamy je wszystkie! Dają się nosić zarówno do eleganckich, jak i sportowych stylizacji. Oto 8 gotowych zestawów stylizacyjnych na różne okazje. Poszukajcie w nich inspiracji i przygotujcie własne futerkowe stylizacje!
 • Anna Wendzikowska
  Naturalne futro to synonim luksusu, ale także okrucieństwa i ślepego zapatrzenia w modę. Co na temat takich ubrań sądzi Anna Wendzikowska? Okazuje się, że celebrytka nie potrafi się jednoznacznie określić.
 • Anna Mucha w futrze
  Anna Mucha należy do grona celebrytek, które Karolina Korwin Piotrowska krytykuje wyjątkowo często. Tym razem aktorce oberwało się za promowanie naturalnych futer.
 • Joanna Krupa, Rihanna
  Joanna Krupa znana jest ze swojego zaangażowania w obronę praw zwierząt. Modelka ostro atakuje wszystkie gwiazdy, które noszą naturalne futra. Ostatnio oberwało się Rihannie.