• Bożena Dykiel
  Bożena Dykiel od ponad 40 lat jest żoną producenta filmowego Ryszarda Kirejczyka. Jak zapewnia sama aktorka, tak imponujący staż małżeński nie przeszkadza tej parze czerpać radości z życia erotycznego.
 • Pasta do zębów i szczoteczka
  Co zrobić, aby mieć białe zęby? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Anna Nowak-Ibisz, prezentując gadżety, które wspomogą dbanie o higienę jamy ustnej. Jakie szczoteczki i pasty do zębów są odpowiednie dla dzieci? Nowak-Ibisz powiedziała też, jakie zadanie spełnia irygator. Czy drogie szczoteczki są lepsze od tanich?
 • Filcowa naklejka z symbolem Polski Walczącej, specjalna naklejka na samochód i biało-czerwona opaska odblaskowa to gadżety przygotowane przez Instytut Pamięci Narodowej w związku ze zbliżającą się 72. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.
 • Aston Martin DB10 Jamesa Bonda trafi na aukcję
  Tylko jeden z dziesięciu egzemplarzy samochodu Aston Martin przetrwał zdjęcia do ostatniego filmu o Bondzie. Można go kupić na aukcji w Londynie.
 • okulary
  Zerówki są już nie tylko modnym gadżetem i dodatkiem do ubioru. Modele z powłoką antyrefleksyjną chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem monitorów i wyświetlaczy. Takie okulary są szczególnie polecane osobom, które pracują przy komputerze po kilka godzin dziennie. Ich zakup nie jest jednak dofinansowywany przez pracodawców.
 • Smartwatch
  Żyjemy w czasach, których wyznacznikiem jest rozwój technologiczny. Z roku na rok powstaje coraz więcej elektronicznych gadżetów z nowymi, lepszymi funkcjami, a ludzie – szczególnie ci młodzi - starają się podążać za trendem i nabywać to, co akurat modne.
 • Kruger&Matz
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Kruger&Matz, specjalizujący się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, wprowadził do oferty pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych - smartwatch Classic. Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, IOS7 bądź nowszymi, a dzięki Bluetooth 4.0 po zainstalowaniu aplikacji SmartWear umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona i stały dostęp do powiadomień.
 • Targi CES w Las Vegas
  Targi CES w Las Vegas to raj dla miłośników nowoczesnych technologii. Swoje produktu pokazują tu najwięksi ( i trochę mniejsi) producenci świata. Produkty wkrótce znajdą się na sklepowych półkach. Oto najciekawsze propozycje dla fanów gadżetów.
 • Prezenty
  Zamiast tradycyjnego krawata czujnik ciśnienia w oponach. Polacy coraz chętniej kupują w prezencie świątecznym gadżety z zakresu inteligentnej elektroniki. Popularnością cieszą się zwłaszcza alkomaty połączone ze smartfonami, zegarki mierzące liczbę kroków, a nawet drobne elementy wyposażenia inteligentnego domu. Tego typu rozwiązania technologiczne jeszcze niedawno kojarzyły się z wysokimi kosztami, jednak dzisiaj nie musimy już dysponować dużym budżetem, by je nabyć.
 • Mężczyzna w kuchni
  Przygotowywanie potraw i wykonywanie na pozór skomplikowanych czynności kuchennych może okazać się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki specjalnym akcesoriom. Na rynku jest coraz więcej gadżetów, które zostały wyprodukowane z myślą o tych, którzy w kuchni chcą wykazać się kreatywnością, gotować bez przypalania i zachować nienaganny porządek.