• Fotoradar
  Nawet 1,5 mld zł oszczędności przyniosło zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach przez ostatni rok - szacuje inspekcja drogowa. Od stycznia do końca września na drogach zginęło o 439 osób mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
 • Jakub W., znany celebryta
  Celebryta znany między innymi z programów TVN usłyszał zarzuty - dowiedział się dziennik.pl. Prokuratura twierdzi, że znieważył Alvina Gajadhura, rzecznika Inspekcji Transportu Drogowego. Celebryta odmówił składania wyjaśnień.
 • Figurski i Wojewódzki
  Karę w wysokości 50 tys. zł nałożyła KRRiT na radio Eska Rock. Chodzi o sprawę znieważenia rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura przez dziennikarzy stacji Jakuba Wojewódzkiego i Michała Figurskiego.
 • Michał F. i Kuba W.
  Prezenter radia Eska Rock Michał F. usłyszał zarzut publicznego znieważenia Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. To samo czeka jego kolegę Kubę W.
 • Fotoradar
  Jak uniknąć zdjęcia z fotoradaru i mandatu za przekroczenie prędkości? Polacy posuwają się do radykalnych rozwiązań. A służby odpowiedzialne za te urządzenia wytaczają ciężki kaliber…
 • Znana rozgłośnia surowo ukarana. Za rasizm
  Jedna ze znanych rozgłośni radiowych zapłaci surową karę za audycję dwóch celebrytów. Kpili oni z rzecznika państwowej instytucji. Mężczyzna poskarżył się Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Rada uznała racje obrażonego i wystawiła słony rachunek. A to nie jest jedyna skarga, która wpłynęła w tej sprawie do KRRiT.
 • Wojewódzki znowu oskarżany
  Alvin Gajadhur złożył skargę do Rady Etyki Mediów i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na Radio Eska Rock -informuje "Rzeczpospolita".
 • Kuba Wojewódzki
  Rzecznik prasowy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvin Gajadhur odwoła się od decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa w związku z podejrzeniem znieważenia go w audycji radia Eska Rock. Zaznaczył, że Kuba Wojewódzki ponownie szydził z niego.
 • Umorzono śledztwo ws. znieważenia Gajadhura w radiu Eska
  Prokuratura umorzyła w piątek śledztwo w związku z podejrzeniem znieważenia rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura w audycji radia Eska Rock - poinformowała PAP praska prokuratura okręgowa. Decyzja jest nieprawomocna.
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski
  Rzecznik prasowy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvin Gajadhur zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa i zniesławieniu go przez prowadzących 25 maja audycję "Poranny WF" w radiu Eska Rock. Chodzi o Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego.