• GSP 500 Sennheiser
  Praktycznie każdy producent sprzętu komputerowego ma w swojej ofercie zestawy słuchawkowe dla graczy. Na szczęście produkcją headsetów zajęli się też poważni gracze, znani z produktów dźwiękowych najwyższej klasy. Oto najnowszy produkt firmy Sennheiser – GSP 500.  
 • Mysz Tracer GAMEZONE Oblivion AVAGO 9800 8200DPI
  W życiu bym nie podejrzewał, że jeszcze kiedykolwiek użyję myszki na kablu. Ale kiedy człowiek szuka dobrego sprzętu do gier, zdolny jest do największych poświęceń. Biję się zatem w pierś pięścią zaciśniętą na myszy Tracer Gamezone Oblivion Avago 9800 8200dpi.
 • gracz przed monitorem
  "Zawodowi gracze komputerowi mają podpisane kontrakty ze swoją drużyną i otrzymują comiesięczną pensję za to, że reprezentują jej barwy. Oprócz tego wygrywają nagrody na turniejach. Dodatkowo trzeba uwzględnić dochody ze źródeł reklamowych oraz ze streamowania". Z Maciejem Sawickim komentatorem meczów komputerowych i znawcą e-sportu rozmawiamy o rozwoju branży i możliwościach zarabiania na graniu w gry komputerowe.
 • Gracz
  Przydałoby się, żeby Ministerstwa Gospodarki lub Ministerstwa Cyfryzacji dojrzało, że mamy wspaniałych specjalistów od gier komputerowych i warto przyjrzeć się temu segmentowi, a nie zajmować tylko kopalniami albo autostradami - mówi w rozmowie z dziennik.pl Tomasz Świeściak z firmy Microsoft.