• Sylwestrowy koncert Telewizji Polskiej już po raz siódmy bawić będzie widzów na wrocławskim Rynku. Tym razem, wraz z TVP2 Nowy Rok przywitają takie gwiazdy, jak Kayah, Lady Pank i Jerzy Połomski. Atrakcją wieczoru będzie Maryla Rodowicz wykonująca najgorętszy hit ostatnich miesięcy "Gangnam Style".
  • PSY podczas gali MTV EMA 2012
    Popularność Park Jae-sanga, znanego światu jako PSY, i singla "Gangam style" nie słabnie. Na YouTube teledysk do niego ma już ponad 413 mln wyświetleń, czym pobił rekord Guinnessa w ilości głosów oddanych na niego przez użytkowników serwisu. Wyprzedził nawet "Macarenę", przebój hiszpańskiego duetu Los Del Rio, który w 1996 roku stał się światowym hitem. Co ciekawe, szał na punkcie "Gangam style" przekłada się na zainteresowanie koreańską muzyką oraz... kuchnią.
  • PSY podczas koncertu w Seulu
    413 milionów odtworzeń w serwisie You Tube i druga lokata na liście przebojów "Billboardu". Wszystko zaś w ledwie trzy miesiące, bo właśnie czasu tyle minęło od debiutu 34-letniego Koreańczyka i jego zwariowanego tańca na niewidzialnym koniu w sieci. "Gangam style" podbił cały świat. Polskę również. Ale o co chodzi?