• Ludzie z walizkami
    Zagranicą? A może w Polsce? Oferta wyjazdów biur podróży na święta jest bardzo rozbudowana, a Polscy coraz chętniej decydują się na nietypowe ich spędzanie.
  • Chociaż tradycja rodzinnych świąt ma się w Polsce dobrze, to coraz częściej zdarza nam się spędzać ten czas poza granicami kraju. Na szczęście jest w Europie przynajmniej kilka miast, które nas chętnie w tym czasie ugoszczą. Jednym z takich miejsc jest Lizbona – dobry wybór, jeśli chcemy uciec od zimowej szarugi, a jednocześnie spędzić święta w miejscu, gdzie wciąż celebruje się zwyczaj spokojnego i familijnego Bożego Narodzenia.
  • Bożonarodzeniowe dekoracje w Zurychu
    Boże Narodzenie w Polsce kojarzy się z choinką, wyczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę, suto zastawianym stołem czy rodzinną atmosferą. A zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają święta w innych europejskich krajach? Szwajcaria i Belgia są pod tym względem w pewnym sensie wyjątkowe.
  • Gdzie wyjechać na święta Bożego Narodzenia? Kenia
    A może Boże Narodzenie pod palmą? Prezentujemy najbardziej budżetowe oferty na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Dla porównania: przy niektórych wyjazdach podajemy też ceny wyjazdów egzotycznych poza okresem świąteczno-noworocznym w takim samym lub zbliżonym standardzie.