• Bangkok, Tajlandia
  Wedle analizy Skyscanner ubiegłoroczna majówka była najgorętszym momentem na zagraniczne podróże wśród Polaków. Wystarczyło wziąć zaledwie 3 dni wolnego, by cieszyć się 9-dniowym urlopem. W tym roku długi majowy weekend może powtórzyć swój sukces i być równie długi, jak w roku ubiegłym.
 • Kijów
  Kolorowe pisanki na wyjeździe? A może city break zamiast siedzenia za stołem? Dla tych, którzy powoli planują Wielkanocną podróż i szukają ciekawych kierunków Skyscanner przygotował kilka nietuzinkowych i przyjaznych dla kieszeni propozycji. Między innymi Kowno, Moskwa czy Kijów znalazły się na tegorocznej liście.
 • Gdzie na Wielkanoc? - imprezowa Malaga w Hiszpanii
  Jeżeli Wielkanoc kojarzy Wam się wyłącznie z wylegiwaniem się za suto zastawionym stołem i jesteście już nieco znudzeni taką formą spędzania świąt, czas poszukać alternatywnych sposobów i zobaczyć, jak ten czas celebruje się w innych miejscach Europy.
 • Wielkanoc na nartach. Wyjazdy ze śniadaniami
  Zanim zabierzemy się za planowanie wielkanocnego wyjazdu, warto się zastanowić, czy chcemy spędzić czas aktywnie, czy wyłącznie na leniuchowaniu. W okresie świąt touroperatorzy przygotowali bowiem szeroki wybór wyjazdów na narty, wycieczek objazdowych i na tzw. stacjonarny urlop. Poniżej przedstawiamy najkorzystniejsze cenowo propozycje, przygotowane we współpracy z Travelplanet.pl.