Coming out byłego piłkarza Hull City. "Jestem gejem"
24 czerwca 2020Takie rzeczy w świecie futbolu to rzadkość. Homoseksualizm w piłce nożnej to temat tabu. Dlatego coming out byłego gracza Hull City wywołał spore zamieszanie. "Jestem gejem" - przyznał Thomas Beattie.