• Cwetan Genkow
  "Biała Gwiazda" w tym sezonie nie świeci jasnym blaskiem. Wisła słabo spisuje się w Ekstraklasie. Na wiosnę może być jeszcze gorzej. Z klubu odszedł już Maor Melikson, a wkrótce z Krakowem pożegnać się mogą kolejni piłkarze.
 • Cwetan Genkow
  Napastnik Wisły Kraków Cwetan Genkow, który ostatnio leczył kontuzję, może zagrać w meczu przeciwko KGHM Zagłębiu Lubin - poinformował trener zespołu Tomasz Kulawik.
 • Maciej Korzym
  To będzie najważniejszy mecz sezonu, mecz za sześć punktów - powiedział przed spotkaniem z Wisłą obrońca Korony Paweł Golański. Obie drużyny weszły na murawę Areny Kielc, mając na koncie po 11 punktów. Po dramatycznym, nerwowym meczu, w którym sędzia trzykrotnie sięgał po czerwony kartonik, oba zespoły nadal mają taki sam dorobek.
 • Radosław Sobolewski
  Cwetan Genkow, Sergei Pareiko oraz Radosław Sobolewski - ta trójka piłkarzy Wisły Kraków przez ostatnie dni nie mogła trenować z powodu choroby. Przeziębili się z powodu nagłego ataku zimy, która nawiedziła Polskę w miniony weekend.
 • Tomasz Kulawik i piłkarze Wisły Kraków
  Nad zmianą podejścia piłkarzy do gry i przypomnienia im, że z futbolu należy czerpać radość pracował trener piłkarzy Wisły Kraków Tomasz Kulawik podczas dwutygodniowej przerwy w rozgrywkach ligowych. W sobotę jego zespół zagra u siebie z Jagiellonią Białystok.
 • Cwetan Genkow
  W regulaminowym czasie gry piłkarze Białej Gwiazdy nie potrafili pokonać GKS Bełchatów. Dopiero w 90+1 minucie Cwetan Genkow strzelił zwycięskiego gola i Wisła Kraków w pierwszym meczu nowego sezonu zgarnęła trzy punkty.