• Gienek Loska
  Wszyscy doceniali jego talent i naturalność, kiedy wygrywał pierwszą edycję X-Factora. Niestety w maju tego roku, na Białorusi muzyk doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Do dziś nie wybudził się ze śpiączki, w jaką został wprowadzony podczas zabiegu. W internecie organizowana jest zbiórka na środki, dzięki którym będzie można zapewnić mu godną i fachową opiekę.
 • Gienek Loska robi życiowy remanent
  "Wbrew radom starszych znajomych z branży dałem się na przykład ponieść w pewnym momencie medialnemu i korporacyjnemu myśleniu. Musiałem tego doświadczyć na własnej skórze" – mówi Gienek Loska, zwycięzca pierwszej edycji "X-Factor", który właśnie wydał drugą płytę.
 • Gienek Loska na zdjęciach z nowej sesji
  Wygrał pierwszą edycję "X Factora" i doskonale daje sobie radę na polskim rynku muzycznym, czego nie można powiedzieć o wielu innych laureatach popularnych talent-show. Gienek Loska wraca ze starym zespołem i nowym albumem. Krążek "Dom" trafi do sklepów już 16 kwietnia. Nad brzmieniem utworów czuwał Rafał Paczkowski, producent płyt m.in. Edyty Bartosiewicz i Lady Pank.
 • Gienek Loska zapowiada drugi album
  Gienek Loska wraz z zespołem kończy prace nad materiałem na druga płytę. Longplay zatytułowany "Dom" ukaże się pod koniec lutego 2013 roku.
 • Gienek Loska
  Gienek Loska wygrał w "X Factorze" 100 tysięcy złotych. Na pewno nie wystarczy to mu na kupno mieszkania w Warszawie, ale nie zniechęca go to przed przeprowadzką do stolicy.
 • Gienek Loska
  Zwycięzca "X-Factora" został w zeszłym tygodniu okradziony. W jednej z krakowskich restauracji złodziej zabrał mu telefon oraz portfel z pieniędzmi i dokumentami. Jednak wszystko dobrze się skończyło.
 • Gienek Loska Band
  21 listopada do sklepów trafi "Hazardzista" – debiutancka płyta zwycięzcy polskiej edycji programu "X Factor" (w salonach Empiku dostępna już od 18.11).  Zgodnie z zapowiedziami ma to być "lekcja klasycznego rock and rolla, wywiedzionego hen od Allman Brothers i Zeppelinów", ale też muzyka "wierna własnym korzeniom i wzbogacona o motywy ludowe". U nas Gienek Loska i jego zespół na pierwszych zdjęciach z sesji do tego wydawnictwa.
 • Gienek Loska
  Gienek Loska ze swoją kapelą zakończyli prace nad nowym albumem. Zestaw nosi tytuł "Hazardzista".
 • Gienek Loska
  Gienek Loska nie zawiódł - pokazał właśnie, że ma ogromne serce.
 • Gienek Loska
  Dlaczego w "Tańcu z gwiazdami" zobaczymy Michała Szpaka, który w "X-Factorze" był drugi, nie wielkiego zwycięzcę show TVN? Bo Gienek Loska woli skupić się na muzyce, a za gwiazdora i artystę się nie uważa.