• Kendall Jenner i Gigi Hadid
  Wydarzenie, w którym brał udział ten duet, nie może pozostać niezauważone...
 • STYLIZACJE inspirowanie aniołkami Victoria's Secret
  Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów roku - Victoria's Secret odbył się niedawno w Szanghaju i jak zwykle był dużym wydarzeniem modowym skupiającym najważniejszych redaktorów mody z całego świata, jak i rzesze celebrytów i blogerek. Co roku na wybiegu mamy okazję oglądać nowe twarze zaproszone do współpracy przez Victoria's Secret. „Aniołki” cały rok ciężko trenują dla tej jednej nocy w roku, podczas której wszystkie oczy są skierowane właśnie na nie. Przedstawiamy Wam 4 aniołki: Jasmine Tookes, która w zeszłym roku miała zaszczyt nosić Fantasy Bra, warty 3 miliony dolarów, Gigi Hadid, Kendall Jenner i prześliczną Candice Swanepoel. Skomponowaliśmy stylizacje wzorowane na ich codziennych zestawach.
 • Gigi Hadid
  Jeśli przyjąć za prawdę to, że dobrą modelkę rozpoznaj się po tym, jak potrafi się zmienić w zależności od potrzeby, to Gigi należy uznać za mistrzynię swojego fachu.
 • Styl Gigi Hadid
  Ta 22-latka to prawdziwa „IT GIRL”! Gigi ma świetne wyczucie stylu. Uwielbia sportową elegancję. Na co dzień stawia na wygodę, ale za to w bardzo kobiecym wydaniu. Preferuje oversize’owe swetry, długie płaszcze, luźne dresy i krótkie sukienki, do których dobiera duże okulary przeciwsłoneczne. Potrafi wyeksponować idealne ciało, dlatego często wybiera crop topy, obcisłe sukienki i legginsy. Jest niewątpliwie inspiracją dla milionów kobiet! Łączy w sobie młodzieńczą świeżość, wdzięk, piękno i klasę. Jej stylem warto się inspirować.
 • Victoria's Secret Fashion Show 2016
  Tegoroczny pokaz najsłynniejszej marki bieliźnianej świata był jeszcze bardziej wyjątkowy, niż zwykle, bo po raz pierwszy odbył się poza Nowym Jorkiem - w Paryżu. Ani trochę nie wpłynęło to jednak na temperaturę na wybiegu. Piękne modelki w bajecznych strojach rozgrzały publiczność do czerwoności. Zobaczcie zdjęcia.
 • Gigi Hadid
  Choć waży więcej niż typowa modelka, to wyraźnie zaznaczone krągłości nie przeszkadzają jej w karierze. Wręcz przeciwnie! Gigi Hadid jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Reklamuje bieliznę Victoria’s Secret, była jedną z gwiazd kalendarza Pirelli, a w gorącej sesji dla magazynu "Sports Illustrated" wzięła już udział po raz trzeci.
 • Gigi Hadid
  Jak pokazuje ten wypadek, wpadki zdarzają się najlepszym. Boska Gigi Hadid - jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek - idąc po wybiegu, pokazała to, czego nie powinna. Zobaczcie zdjęcia.
 • Gigi Hadid
  Jeszcze nie skończyła 21 lat, a już zrobiła światową karierę i stała się ulubienicą największych projektantów. Jedyne, na co może obecnie narzekać, to chyba nadmiar pracy, bo bez niej może się obejść niemal żaden tydzień mody. Dlaczego? Bo na wybiegu wygląda tak, że nie można od niej oderwać oczu. Zobaczcie. 
 • Gigi Hadid
  Tym, którzy nie są na bieżąco z wydarzeniami ze świata mody, może się wydawać, że za kulisami pokazów modelki nie wyglądają tak pięknie jak na wybiegach. Wystarczy obejrzeć TE zdjęcia, żeby zmienić zdanie.
 • Głęboka miłość Calvina Harrisa do modelki
  W sieci pojawił się klip do piosenki "How Deep Is Your Love" Calvina Harrisa.