• Gisele Bundchen
  W obecności trzech tysięcy specjalnie zaproszonych gości odbyła się próba generalna ceremonii otwarcia igrzysk w Rio de Janeiro. W piątkowej uroczystości ma się znaleźć scena napadu na słynną brazylijską modelkę Gisele Bundchen.
 • Mimo licznych plotek i spekulacji, które od dłuższego czasu pojawiały się w mediach, Gisele Bundchen milczała na temat swojej rzekomej ciąży. Dopiero w niedawnym wywiadzie telewizyjnym modelka potwierdziła, że już niebawem spodziewa się drugiego dziecka .
 • Oto najgorętsze modelki świata! Im płacą najwięcej
  Najpiękniejsze, najbardziej rozchwytywane. A przede wszystkim – najdroższe. Magazyn „Forbes” opublikował ranking najlepiej opłacanych modelek świata. Od czerwca zeszłego roku do chwili obecnej, za swoje usługi piękności te zgarnęły prawdziwą fortunę! Posągowa Gisele Bundchen, charyzmatyczna Kate Moss, zmysłowa Adriana Lima… Zobacz zdjęcia!
 • Gisele Bündchen
  Gisele Bundchen, jedna z najsłynniejszych modelek świata, spodziewa się dziecka. Jak na razie informacji podanej przez brazylijski dziennik "Epoca" nie potwierdzili rzecznicy modelki.
 • Największe modelki wszech czasów
  Zachwycały, elektryzowały, wyznaczały kanony piękna, rządziły masową wyobraźnią. Największe z modelek. Które ze znanych piękności zasługują na ten tytuł? „Time” wydał werdykt i ogłosił swoją listę. Bundchen czy Crawford, Campbell czy Moss? Przypomnijmy je sobie. Oto największe modelki wszech czasów!
 • Halle Berry w Polsce - promuje swoje perfumy
  Ta piękna aktorka z sukcesem podbija również świat mody. Po sygnowanych jej nazwiskiem perfumach, które okazały się wielkim sukcesem, przyszedł czas na kolejny sektor modowego rynku. Seksowna Halle Berry zaprojektuje kolekcję obuwia. Co ciekawe, buty projektu Berry będzie firmować… jedna z najtańszych, sieciowych marek obuwniczych.
 • Gisele Bundchen podczas pokazu Victoria's Secret
  Modelki, aktorki, piosenkarki. Łączy je piękno wspaniale wyrzeźbionego ciała, wypracowane dzięki zdrowemu stylowi życia, specjalnym dietom czy sportowym ćwiczeniem. Które gwiazdy są posiadaczkami najpiękniejszych ciał show-biznesu? Czemu zawdzięczają sukces? Sprawdź!
 • Gisele Bundchen
  Supermodelka Gisele Bundchen została uznana najbardziej przyjazną środowisku gwiazdą. Wyróżnienie to przyznano jej na dorocznej gali Green Awards w Londynie.
 • Klasyczny kapelusz w kolekcji Emporio Armani na wiosnę-lato 2012
  Najsłynniejsi kreatorzy mody zaprezentowali we francuskiej stolicy nowe trendy damskiej mody na zbliżający się sezon wiosna-lato 2012. Paryski tydzień mody i pięknych kobiet miał na nowo podkreślić znaczenie metki "Made in France".
 • Gisele Bundchen i Tom Brandy najbogatszą parą świata
  Modelka Gisele Bundchen i futbolista Tom Brady okrzyknięci zostali najlepiej zarabiającą parą show-biznesu. Ranking, jak co roku sporządził prestiżowy magazyn finansowy "Forbes".