• Kreacje sylwestrowe i karnawałowe na sezon zima 2011/2012 od Mohito
    Jak się ubrać na Sylwestra i imprezę karnawałową w sezonie zima 2011/2012? Warto postawić na klasykę w wydaniu glam. Sięgnąć po inspiracje stylem lat 40. i 80. Po pierwsze – po szykowne dodatki i kobiece akcesoria, takie jak kwiatowe, połyskliwe aplikacje, duże przypinki czy eleganckie toczki, kapelusiki i ozdoby na włosy. Podczas tegorocznego sylwestra i następującego po nim karnawału możemy sobie poszaleć - cekiny, kryształy, patynowane srebro czy postarzane złoto… - im więcej, tym lepiej! W kreacjach rządzą koktajlowe sukienki w satynowym wydaniu, marynarki inspirowane smokingami, dekoracyjne róże, motyw panterki i czarno-biała pepitka – hit tego sezonu. Na jakie stawiamy kolory? Nie ma wątpliwości, że rządzić będzie klasyczna czerń oraz szarość. Do tego połyskliwe akcenty cekinów, złota i srebra, wyraziste barwy jak czerwień i fuksja oraz subtelniejszy pudrowy róż, nierzadko wkomponowany w kwiatowe desenie. Te wszystkie akcenty możemy znaleźć w karnawałowo-sylwestrowej kolekcji Mohito na sezon 2011/2012. Zobacz stylizacje i czerp inspiracje!
  • Na uroczystość, na imprezę, na randkę... Ubierz się w stylu glam rock!
    Koktajlowe i wieczorowe sukienki, ciekawe tkaniny a do tego wszystkiego skóra i rockowa biżuteria. Jeszcze niedawno taki zestaw byłby nie do pomyślenia. Jednak zapoczątkowany 4 lata temu przez Kate Moss styl glam rock od razu stał się hitem wśród fashionistek.
  • Przepych, blask i elegancja - najważniejsze karnawałowe trendy
    Modowa podróż do lat dwudziestych poprzedniego stulecia. Retro-elegancja, romantyzm, a wszystko w pełnym blasku stylu glam. Oto najważniejsze karnawałowe trendy, dostrzegalne w kolekcji od Reserved. W kreacjach i dodatkach króluje glam, czyli blask i przepych. Sięgamy do lat 20-tych za pośrednictwem cekinów, połyskliwych faktur materiałów, siateczek do włosów i aksamitnych męskich marynarek. Do tego szczypta lat 80-tych: błyszczące legginsy i kolorowe dodatki. On nie powinien zapomnieć o aksamitnej marynarce, lakierowanych czarnych butach i połyskliwym krawacie, lub też o szaleństwie kolorowej kraty. Ona – o małej czarnej z satyny i krótkich zwiewnych kreacjach w kolorze czerni, czerwieni lub kobaltu. Wszystko strojnie i z połyskiem. W końcu to karnawał!