• Wnętrze w stylu glamour
  To białostockie mieszkanie jest prezentem, który syn zrobił swoim rodzicom. Ma prawie 78 metrów kwadratowych i urządzone jest w stylu glamour. Dominuje tam biel i szarość. Wnętrza są przestronne i sporo w nich kryształów oraz ozdobnych elementów i mebli zrobionych na zamówienie. Czy takie wnętrze jest trudne w utrzymaniu?
 • Paulina Krupińska; Jessica Mercedes; Katarzyna Warnke
  Wczorajszego wieczoru zwyciężczyni była jedna - tytuł Kobiety Roku 2016 zdobyła Joanna Krupa - ale na imprezie pojawiło się wiele znanych pań. Zobaczcie je.
 • Anna Mucha na gali Kobieta Dekady Glamour
  Pomysł był świetny i w zasadzie spełnił swoją rolę - przyciągnął uwagę. Jednak stylizacja, w jakiej Anna Mucha pojawiła się na gali Kobieta Dekady Glamour nie jest bez zarzutu. Spektakularna spódnica sprawiła, że aktorka wygląda, jakby nie miała talii.
 • Wiosenne zestawy w stylu GlamGrunge
  Czasy jednoznacznego mrocznego grunge'u przeminęły wraz z latami 90. Teraz nadeszła pora na grunge w stylu glamour, czyli połączenie ostrej dziewczyny z odrobiną kobiecej delikatności i blasku.
 • Jennifer Lawrence na okładce "Glamour". Źródło: Glamour UK
  Victoria Beckham, Candice Swanepoel, Jennifer Lawrence… a Oprócz nich – mnóstwo modelek. Na okładkach kolorowych magazynów możemy oglądać całą plejadę mniej lub bardziej znanych piękności w kostiumach kąpielowych od jednej marki – Prady. To doskonały sezon dla tego domu mody…
 • Siostry Kardashian na okładce styczniowego numeru amerykańskiej edycji magazynu „Glamour”
  Rok 2012 upłynie pod znakiem zmian w prasie kobiecej. Już wiemy o metamorfozie, jaką mają przejść dwa ważne magazyny – „Harpers Bazar” i „Glamour”.
 • Małgorzata Kożuchowska
  "Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.
 • W weekend gościła w Polsce Patricia Field, twórczyni stylizacji m.in. do "Seksu w wielkim mieście"
  W weekend gościła w Polsce Patricia Field, twórczyni stylizacji m.in. do "Seksu w wielkim mieście". Stylistka nie tylko przeprowadziła w Warszawie modowe metamorfozy, ale także opowiedziała, czym dla niej jest styl i dlaczego kryzys finansowy jej nie dotyczy.
 • Rihanna
  Z dreszczem wspomina czasy, gdy nie pozwalano używać jej różowej czy czerwonej szminki. Uwielbia wyzwania, bycie na przekór wszystkim, nie znosi ograniczeń – czy w modzie, czy w konwenansach. Rihanna opowiada o swoim niepokornym stylu życia i ubioru. „Chcę, by ludzie zastanawiali się 'Co ona ma na sobie?'" – wyznaje.
 • Kreacje gwiazd na gali Kobieta Roku
  Na gali plebiscytu „Kobieta Roku Glamour" pojawiły się panie z pierwszego planu polskiego show-biznesu. Niektóre z gwiazd zaprezentowały galowe, acz krótkie kreacje. Królowała czerwień, błękit i beż. Kto wypadł najlepiej, a kto nie zaliczy wieczoru do udanych? Zobacz i oceń!