• Piotr Głowacki w filmie "Heavy Mental"
  Kultura powinna być głównym ministerstwem w każdym rządzie, bo to z niej wszystko wypływa – mówi znakomity aktor Piotr Głowacki, który zagrał jedną z głównych ról w filmie Sebastiana Buttnego "Heavy Mental".
 • Polskie seriale w chińskiej telewizji
  TVP sprzedała chińskiej telewizji CCTV prawa do aż pięciu polskich seriali. Już w maju telewidzowie w Chinach zobaczą pierwsze odcinki produkcji "Głęboka woda". Zobacz, jakie jeszcze seriale trafią na ich ekrany .
 • Zakupem licencji na polski serial "Głęboka woda" zainteresowanych jest aż 10 krajów. Produkcja Telewizji Polskiej trafi między innymi do Francji, Niemiec, Rumunii, Austrii i Izraela.
 • Serial "Głęboka woda", który zdobył uznanie nie tylko polskich widzów, ale i jurorów międzynarodowych konkursów, wiosną powróci na antenę TVP2. Nowe odcinki produkcji nagrodzonej m.in. prestiżową nagrodą Prix Italia i wyróżnieniem specjalnym na Prix Europa w Berlinie, pojawią się na ekranach w marcu.
 • "Głęboka woda", serial Magdaleny Łazarkiewicz, powstały na zlecenie TVP2, zdobył prestiżową Nagrodę Prix Italia dla najlepszego serialu TV podczas tegorocznej 64. odsłony konkursu - Prix Italia. Po raz pierwszy w historii tej nagrody zdobyła ją realizacja fabularna z Polski .
 • Poruszający serial o pracownika ośrodka opieki społecznej prawdopodobnie powróci na antenę. Telewizja Polska przygotowuje drugi sezon produkcji, kluczową kwestią jest jednak umowa na dofinansowanie serialu z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej .
 • M jak miłość
  Widzowie TVP2 przeżyli wczoraj spore zaskoczenie. Telewizja zaryzykowała, ale czy na tym wygrała?
 • Marcin Dorociński i Katarzyna Maciąg w nowym serialu Magdaleny Łazarkiewicz "Głęboka woda"
  Widzów TVP2 spotkała wczoraj spora niespodzianka. Zamiast "M jak miłość" stacja nadała premierowy odcinek serialu "Głęboka woda". Wyniki oglądalności z tego pasma mogą wskazywać na to, że Polacy woleliby jednak śledzić losy Mostowiaków.
 • Marcin Dorociński i Katarzyna Maciąg wrzuceni na "Głęboką wodę"
  Najlepszy aktor tegorocznego festiwalu w Gdyni Marcin Dorociński zagrał główną rolę w nowym serialu według pomysłu i w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Pilotowy odcinek dziś o godz. 20.40 w TVP2 i TVP HD.