• Tori Amos sięgnęła po swoje przeboje
  Tori Amos wybrała, wydaje się, jeden z prostszych sposobów na uczczenie dwudziestolecia kariery.
 • Tori Amos promuje "Gold Dust"
  W sobotę Tori Amos zagrała koncert w Sali Kongresowej w Warszawie z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Wokalistka podziękowała muzykom za występ specjalną piosenką.
 • Tori Amos na zdjęciach z sesji zdjęciowej do płyty "Gold Dust"
  – Chciałam po prostu zrobić coś, co będzie piękne, pełne pięknej muzyki i pięknych opowieści – mówi Tori Amos i dwadzieścia lat po swoim debiucie przypomina na płycie "Gold Dust" swoje największe przeboje w nowych aranżacjach. Na żywo wykona je 13 października w Sali Kongresowej z Polską Orkiestrą Radiową. Koncerty Tori Amos to zawsze wyjątkowe wydarzenie, więc i tym razem w Warszawie nie może być inaczej...
 • Tori Amos w szczerym wywiadzie
  Dwadzieścia lat po debiucie przypomina na płycie "Gold Dust" swoje największe przeboje w nowych aranżacjach. Muzyczna czarodziejka Tori Amos opowiada o trudnej miłości do fortepianu i o tym, jak radzi sobie z upływem czasu.
 • Tori Amos zrealizuje musical
  Tori Amos potwierdziła, że jej długo oczekiwany musical "The Light Princess" będzie miał swoją premierę w 2013 r. Nad projektem artystka pracowała przez ostatnie kilka lat.
 • 13 października Tori Amos wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej
  Tori Amos opublikowała teledysk do najnowszego singla, "Flavor". Kawałek promuje nowy longplay Tori Amos, "Gold Dust", który doczeka się premiery 2 października. Krążek zawierać będzie utwory z różnych okresów działalności artystki w nowych, orkiestrowych aranżacjach. "Flavor" pierwotnie pochodzi z albumu "Abnormally Attracted to Sin" z 2009 roku. Oto nowa wersja...
 • Tori Amos na nowej płycie gra z orkiestrą
  Nowy longplay Tori Amos, "Gold Dust", doczeka się premiery 2 października.
 • Tori Amos wydaje nowy album "Gold Dust"
  Tori Amos zakochała się w muzyce klasycznej. Właśnie pracuje nad kolejnym albumem utrzymanym w tej stylistyce.