• Goldie Hawn
  Kiedy była młoda, uznawano ją za jedną z najładniejszych aktorek swojego pokolenia.Teraz Goldie jest już wprawdzie w "babcinym" wieku, ale wciąż nieźle się trzyma. Ciekawe, czy gdyby nie była sławna i bogata, wyglądałaby tak samo...?
 • Kate Hudson
  Jak zdradziła Goldie Hawn - matka Kate Hudson - jej córka i Matt Bellamy z zespołu Muse zalegalizowali swój związek.
 • Goldie Hawn (po prawej)
  Goldie Hawn nie zamierza wychodzić za Kurta Russella. Dodajmy, że są ze sobą już prawie jedną trzecią wieku!!!
 • Goldie Hawn (po prawej)
  Goldie Hawn przygotowuje się do powrotu na ekran. Nie widzieliśmy jej od 9 lat.
 • Goldie Hawn
  Goldie Hawn przyznała, że nie najlepiej poradziła sobie z sukcesem.
 • Kate Hudson na nowojorskiej premierze "The Killer inside Me"
  Goldie Hawn potwierdziła, że jej córka, Kate Hudson, jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Matt Bellamy, wokalista Muse.
 • Oto najpiękniejsze babcie show-biznesu
  Choć lata pierwszej młodości dawno mają już za sobą, nadal zachwycają urodą, osobowością lub seksapilem. Często na tyle, że nikt nie ośmieliłby się powiedzieć do nich „babciu”. No, może z wyjątkiem ich ukochanych wnucząt… Przedstawiamy najseksowniejsze babcie polskiego i światowego show-biznesu. W dniu ich święta tym słynnym i innym babciom życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Madonna
  Mężczyźni wolą blondynki. A za najwspanialszą blondynkę świata wciąż uważana jest Marylin Monroe. Oto wyniki ankiety przeprowadzonej przez One Poll. „To niesamowite, że dzisiaj, niemal pół wieku po jej śmierci, Marilyn ciągle jest najwspanialsza” – dziwi się rzecznik firmy. Druga była Grace Kelly, a podium uzupełnia Brigitte Bardot. Dalej znalazły się kolejno: 4. Cameron Diaz 5. Holly Willoughby 6. Joanna Lumley 7. Scarlett Johansson 8. Stevie Nicks 9. Olivia Newton-John 10. Debbie Harry 11. Madonna 12. Doris Day 13. Goldie Hawn 14. Gwen Stefani 15. Denise Van Outen 16. Barbara Windsor 17. Honor Blackman 18. Tess Daly 19. Charlize Theron 20. Paris Hilton. Zobacz najwspanialsze blondynki wszech czasów!