• Lech Wałęsa
  Z męskich spraw zostało mi już tylko golenie… Ale śpimy razem, o tych samych porach - zdradza w rozmowie z nami Lech Wałęsa - takie szczere wyznanie padło z ust byłego prezydenta w rozmowie z "Super Expressem".
 • depilacja
  Kobiety i mężczyźni regularnie golący lub depilujący okolice łonową są bardziej narażeni na infekcje przenoszone drogą płciową (STI) –informuje specjalistyczne pismo „Sexually Transmitted Infections”.
 • Wilkinson
  Quattro Titanium to najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa Wilkinson dla mężczyzn. Łączy w sobie jakość i komfort maszynki systemowej z wygodą maszynki jednorazowej. Dzięki zastosowaniu czterech tytanowych ostrzy golenie może być niezwykle dokładne i przyjemne.
 • Golenie
  Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej propozycji kosmetyków do twarzy dla panów, które różnią się od damskich zarówno składem, jak i właściwościami. Eksperci przyznają, że panowie powinni zaopatrzyć się w swoje własne kosmetyki i tym samym nie korzystać z kosmetyków partnerek, ponieważ te nie są odpowiednie dla męskiej skóry.
 • Mężczyzna
  Golenie brzytwą jest dużo bardziej skuteczne niż maszynką do golenia, a także sprawia, że później zarost rośnie wolniej. Dlatego mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług golibrody. W czasie zabiegu profesjonalnego golenia mogą się także zrelaksować.
 • Depilacja
  Gdy mężczyźni żyli jeszcze w jaskiniach, a ich włosy na ciele służyły nie tylko ogrzaniu, ale i ochronie przed insektami, nikt nie przypuszczał, że tak użyteczny porost będzie komuś przeszkadzać. Mamy jednak XXI wiek i „trochę” w kanonach piękna oraz użyteczności owłosienia się pozmieniało. Kobiety nie przepadają za czesaniem włosów na plecach swoich wybranków...
 • Kosmetyki dla mężczyzn
  Skończyły się czasy, kiedy to mężczyźni podbierali kosmetyki swoim partnerkom. Dziś sytuacja się odwróciła - to dbający o siebie panowie muszą strzec swoich kosmetycznych skarbów przed płcią piękną.
 • Trymer
  Zabiegi związane z higieną i pielęgnacją ciała to nie tylko domena kobiet. Nowoczesny mężczyzna doskonale wie, jak zadbać o siebie i podkreślić swoje naturalne atuty. Jest w pełni świadomy swojego ciała, uprawia sport, zdrowo się odżywia – chce czerpać z życia jak najwięcej, a dbałość o siebie traktuje w kategoriach inwestycji.
 • Mężczyzna
  Odżywienie skóry oraz przywrócenie jej właściwej kondycji to jedne z wielu właściwości innowacyjnego składnika serii BOND Expert. Oligoceane™ to energetyzujące elementy pochodzenia morskiego. Wprowadzają one do skóry sole mineralne, oligoelementy, substancje nawilżające oraz witaminy zapewniając kompleksową regenerację komórek skórnych.
 • Steffen Möller
  Zastanawiacie się co słychać u Steffena Möllera, najbardziej znanego Niemca w Polsce? Aktor i kabareciarz, ale przede wszystkim obiekt westchnień wielu Polek, ma nową twarz! I nie chodzi tu wcale o lifting…