• Rower
  O ile od pewnego czasu zaobserwować można boom na bieganie, to jazda na rowerze cieszy się nieustającym zainteresowaniem od lat . Prototyp współczesnych dwukołowców pojawił się 12 czerwca 1817 za sprawą Niemca Karla Draisa. Asortyment w tym segmencie był kiedyś bardzo ograniczony i nie dawał wielkiego wyboru, dzisiaj w rowerach można przebierać godzinami. Jak zatem optymalnie dopasować go do swoich potrzeb?
 • Maja Włoszczowska
  Maja Włoszczowska wygrała w miejscowości Jablonec nad Nysą wyścig Pucharu Czech w kolarstwie górskim. Wyprzedziła o 20 sekund Słowenkę Blazę Klemencic oraz o 2.24 Katarzynę Solus-Miśkowicz.
 • Włoszczowska: Była szansa na złoto
  Maja Włoszczowska po porywającej walce zdobyła w szwajcarskim Champery srebrny medal mistrzostw świata w kolarstwie górskim. "Była szansa na złoto, ale ze srebra także jestem bardzo zadowolona" - powiedziała zawodniczka.
 • Maja Włoszczowska
  Mistrzyni świata w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska zajęła szóste miejsce w zawodach Pucharu Świata w niemieckim Offenburgu. Zwyciężyła rewelacyjna Francuzka Julie Bresset.
 • Włoszczowska wygrywa trzeci raz w tym sezonie
  Mistrzyni świata w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska (CCC Polkowice) odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie, wygrywając w niedzielę w miejscowości Corro d'Amunt koło Barcelony zawody GP Massi Copa Cataana International XC.
 • Oto nowa broń Mai Włoszczowskiej
  Rower z większymi, 29-calowymi kołami może się okazać w najbliższym sezonie nową bronią Mai Włoszczowskiej. Mistrzyni świata w kolarstwie górskim będzie go testować w lutym na Teneryfie.
 • Zwycięstwo Włoszczowskiej na Lazurowym Wybrzeżu
  Mistrzyni świata w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska (CCC Polkowice) zakończyła w sobotę sezon zwycięstwem w wyścigu Roc d'Azur odniesionym na Lazurowym Wybrzeżu w Festiwalu Rowerowym we Frejus.
 • Włoszczowska: Złapał mnie skurcz, bałam się
  Szampanem i wyjściem na koncert uczci Maja Włoszczowska złoty medal mistrzostw świata w kolarstwie górskim, który wywalczyła w wielkim stylu w kanadyjskiej miejscowości Mont Sainte Anne.