• Kate Hudson i Gwyneth Paltrow na urodzinach Jennifer Aniston
  Jennifer Aniston z okazji swoich 50. tych urodzin zorganizował huczne przyjęcie w Los Angeles. Wraz z aktorką świętowało wiele hollywoodzkich gwiazd, w tym jej były mąż Brad Pitt.
 • Gość hotelowy
  Jakie były najdziwniejsze prośby gości – o zebranie konkretnych przykładów pokusiła się obsługa sieci tanich hoteli w Wielkiej Brytanii, Travelodge.
 • Wiktor Juszczenko
  Były prezydent świętował swoje urodziny w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wałęsa bawił się w towarzystwie zarówno swoich bliskich, jak i znanych polityków oraz osób ze świata show-biznesu. Jubilat został hojnie obdarowany prezentami.
 • Gaśnica
  Ponad 60 ewakuowanych osób i kilkoro rannych. To bilans zakończonej akcji strażaków w Świnoujściu. W tamtejszym hotelu "Polaris" zapaliła się energetyczna skrzynka.
 • Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego
  To był prawdziwie bajeczny ślub. Piękna panna młoda, przystojny pan młody, wspaniałe okoliczności, wymarzona pogoda i tłumy gości. Katarzyna Zielińska powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Zaślubinom przyglądali się bliscy i przyjaciele małżonków, a także gapie i fotoreporterzy. Zobacz zdjęcia!
 • Co turyści zostawiają w hotelach?
  Co można zostawić w hotelu? Okulary? Książkę? Szczoteczkę do zębów? A może wiadro żywych krabów albo kluczyki do Bugatti? Sieć hoteli Travelodge opublikowała zestawienie najdziwniejszych rzeczy, jakie ich goście zapomnieli zabrać ze sobą.
 • Goście na ślubie Oli Kwaśniewskiej
  Ślub Oli Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha już za dwa dni. Młodzi z pewnością gorączkowo przygotowują się do uroczystości, która będzie ważnym wydarzeniem, również towarzyskim. Jak podaje tabloid, wśród 400 zaproszonych osób, nie zabraknie znanych twarzy.
 • Kosmici na Ziemi? Te zdjęcia mogą być dowodem
  Czy kosmici naprawdę istnieją? Internet jest pełen zdjęć przybyszów z gwiazd. Zwykle okazywały się one jednak fotomontażem. Czy i tak będzie z grafiami, które przedstawia poczytna brytyjska gazeta?
 • Niespodziewany klient przyszedł na zakupy. Wideo
  Takiego klient nie spodziewano się w sklepie na Alasce. Gdy zjawił się w sklepie i zaczął buszować na półkach z warzywami od razu każdy rzucił się, by sfilmować nietypowego gościa. To jednak nie był gwiazdor. Zobaczcie wideo.
 • Koncert
  Wiadomo już, które zagraniczne grupy, które wezmą udział w konkursie młodych zespołów podczas Seven Festival. To kolejna edycja, podczas której w walce o Grand Prix zmierzą się nie tylko polscy artyści, ale również muzycy spoza granic naszego kraju.