• Gosia Andrzejewicz
  Pewności siebie jej nie brakuje - i bardzo dobrze!
 • Gosia Andrzejewicz
  Wokalistka schudła po ciąży dzięki treningom na siłowni. Twierdzi, że w ten sposób nie tylko spaliła nadmiar tłuszczu, lecz także wymodelowała sylwetkę. Gosia Andrzejewicz ćwiczy pod okiem trenera personalnego, który radykalnie zmienił także jej dietę. Zgodnie z jego wskazówkami artystka ograniczyła spożywanie bogatych w cukry owoców.
 • Gosia Andrzejewicz
  Mam wielkie szczęście, że mam takiego partnera – mówi Gosia Andrzejewicz. Twierdzi, że zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony ojca swego dziecka, który trwał u jej boku w najtrudniejszych momentach jej życia. Gwiazda uważa, że jest to rzadka cecha u współczesnych mężczyzn, którzy na ogół unikają odpowiedzialności.
 • Elżbieta Zapendowska to jedna z najostrzejszych jurorek w polskich talent show. Specjalistka od emisji głosu, gorzkich słów nie szczędzi także gwiazdkom, którym już udało się zaistnieć w rodzimym show biznesie.
 • Gosia Andrzejewicz
  Nie da się ukryć: przybranie na wadze mało komu uchodzi bezkarnie. Nadprogramowe kilogramy umiejscawiają się zwykle tam, gdzie najmniej chcielibyśmy je oglądać i sprawiają, że nasz wygląd diametralnie się zmienia. Coś takiego właśnie przytrafiło się Gosi Andrzejewicz...
 • Polskie gwiazdy, które nie mają wyższego wykształcenia.
  Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie... - któż nie zna tego powiedzenia... O paniach, które przedstawiamy, można nawet powiedzieć, że wzięły sobie do serca te słowa i postawiły w życiu na coś zupełnie innego niż wykształcenie. Czy to się im opłacało? Tak! Są rozpoznawalne, świetnie zarabiają, spełniają się jako artystki - czego chcieć więcej?! Oto znane Polki, które wcześnie zakończyły edukację i nie zostały magistrami (a często nawet absolwentkami szkoły średniej ze zdanym egzaminem dojrzałości). 
 • Zobacz kocie oczy gwiazd!
  „Kocie” oprawki zdobywają salony! W tych niezwykłych okularach pokazują się najważniejsze celebrytki i ikony stylu. Pytanie brzmi: czy te akcesoria rzeczywiście dodają urody i charakteru? A może są jedną z tych modowych ciekawostek, które niebawem chętnie upchniemy na dno szafy i o których z ulgą zapomnimy? Jak wam się podobają kocie oczy gwiazd? Zobaczcie galerię zdjęć!