• Kasia Tusk
  Kasia Tusk swój ślub trzymała w ścisłej tajemnicy przed mediami i dopiero obrączka na palcu jej ukochanego zdradziła, że popularna blogerka wyszła za mąż. Teraz już wiemy, jaką suknię tego dnia miała na sobie.
 • Katarzyna Sokołowska, Marta Kuligowska i Kamilla Baar
  Pokazy mody to wydarzenie, na którym zaproszeni gości powinni popisać się inwencją i wyglądać oryginalnie. Gdzie znajduje się granica między oryginalnością a przesadą - dla każdego pewnie gdzie indziej. Dlatego być może Wam spodobają się stylizacje wszystkich pań obecnych na wczorajszym pokazie Gosi Baczyńskiej. Nam niektóre wydają się odrobinę śmieszne. Zgadniecie, które...?
 • Polski rynek mody znajduje się zaledwie w powijakach, jednak rodzimi kreatorzy już wysoko cenią swoje projekty. Gosia Baczyńska stwierdziła ostatnio, że 350 zł. za T-shirt to zbyt niska cena.
 • Kasia Tusk
  Inspirują, budzą podziw i wnoszą świeżość do świata mody. Takimi cechami mają legitymizować się laureaci nagrody Osobowość Mody "Złote Szpilki”. W tym roku pośród 30 nominowanych, obok takich sław jak Gosia Baczyńska, Magdalenę Frąckowiak i Małgorzata Socha, znalazła się córka premiera, modowa blogerka Kasia Tusk.
 • Maja Ostaszewska w kreacji Gosi Baczyńskiej na festiwalu filmowym w Gdyni
  Są znani i uznani, a ich projekty wybierają największe rodzime gwiazdy. Oto najlepsi z projektantów ulubionych przez rodzimych celebrytów!
 • Zwycięzcy w konkursie Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Debiutant Robert Kupisz i ikona polskiej mody Joanna Klimas znaleźli się wśród laureatów konkursu Doskonałość Mody 2011. Magazyn "Twój Styl" po raz 13. wyróżnił najlepszych projektantów i marki modowe na polskim rynku. Wydarzeniem Roku okrzyknięto pokaz Gosi Baczyńskiej.
 • Pokaz Gosi Baczyńskiej.
  Robert Kupisz zamienił nożyczki fryzjerskie na krawieckie i wprowadził na wybieg motywy patriotyczne. Paprocki i Brzozowski odważyli się na kolor, a Gosia Baczyńska zamieniła pokaz w...wielkie pranie. Tak wyglądał rok 2011 na polskich pokazach mody.
 • Katarzyna Niezgoda, Kinga Rusin i Magda Gessler na otwarciu restauracji Biała Gęś
  Nie mają wychudzonych kształtów dzisiejszych modelek. A jednak potrafią ubrać się modnie i bez kompleksów. Oto ranking najbardziej stylowych gwiazd wśród tych bardziej „puszystych”.
 • Top Model: Wiera pozuje z krewetką
  Coraz mniej dziewczyn jest w programie, a stojące przed nimi zadania są coraz bardziej drastyczne. Po zeszłotygodniowych emocjach, związanych z rozbieraną sesją, przyszedł czas na kolejne wyzwania. Wielokilogramowe kawałki ociekającego krwią mięsa, jadowite zwierzęta oraz kontakt z nie mniej jadowitymi osobistościami świata polskiej mody - oto, co się zdarzyło w 8. odcinku programu!
 • Wielkie pranie z LG - pokaz Pre Collection 2012 Gosi Baczyńskiej.
  W miniony weekend odbył się niezwykły pokaz mody Gosi Baczyńskiej. Projektantka wraz z Jarosławem Stańkiem zaprezentowała "Pre Collection 2012" bez tradycyjnego wybiegu. Inscenizacja „Wielkie Pranie z LG”, oparta na legendarnym filmie „Tango” Zbigniewa Rybczyńskiego, odbywała się na jednym w praskich podwórek w Warszawie. Inspiracją dla projektantki był folklor miejski. W kolekcji pojawiły się kreacje uszyte z jedwabiu drukowanego we wzory, które niegdyś gościły na dekoracyjnych makatkach. Obok kobiecych sukienek z ekskluzywnych koronek misternie wyszywanych koralikami obecne były kreacje z wełny ubraniowej ręcznie haftowanej w motywy zaczerpnięte z ludowych wyszywanek. Nie zabrakło również zniewalającej sukni ślubnej oraz oczywiście pralki LG Big In. Urządzenie, które "odgrywało w pokazie jedną z pierwszoplanowych ról", na co dzień jest stałym elementem w Atelier Gosi Baczyńskiej, a podczas "spektaklu" projektantka poprosiła obecne gwiazdy o podpisanie się na nim. Tę wyjątkową pralkę LG przekazało wychowankom Domu Poprawczego w Falenicy.