• Polska, Warszawa, flaga Polski
  Najbardziej przyjazne kraje? Ranking Booking.com przygotowano po raz siódmy - Polska ma powody do dumy.
 • Oscary
  Po zamieszaniu z Kevinem Hartem oskarżanym o homofobię Amerykańska Akademia Filmowa zdecydowała się nie zatrudniać w tym roku gospodarza ceremonii.
 • Filip Chajzer
  Stacja TVN na wiosnę szykuje dla swoich widzów zupełnie nowe talent show "Mali Giganci". Program, którego uczestnikami będą utalentowane dzieci, poprowadzi Filip Chajzer.
 • Agata Młynarska, Maciej Kurzajewski
  Dotychczas Agata Młynarska była jedyną gospodynią codziennego programu "Świat się kręci". Jednak kiedy z powodu choroby dziennikarki, konieczne było znalezienie dla niej zastępcy, produkcja show doszła do wniosku, że od nowego sezonu na stałe wprowadzi dwoje gospodarzy.
 • Agata Młynarska w "Świat się kręci"
  Program "Świat się kręci" dotychczas kojarzony był wyłącznie z Agatą Młynarską, która była jego jedyną gospodynią. W trakcie drugiego sezonu okazało się jednak, że prowadzenie codziennej audycji jest ogromnym obciążeniem, które odbiło się na zdrowiu dziennikarki.
 • Monachium
  Monachium będzie niemieckim miastem-gospodarzem meczów piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 roku - zdecydował niemiecki związek piłkarski (DFB). Kandydatura największego bawarskiego miasta okazała się minimalnie lepsza od najgroźniejszego konkurenta - Berlina.
 • Jacek Rozenek, za sprawą medialnych sukcesów swojej żony oraz rozgłosu, jaki obojgu przyniósł planowany rozwód, zyskał na popularności. Jak podaje "Fakt", mąż Perfekcyjnej pani domu dostał właśnie propozycję poprowadzenia programu "Pytanie na śniadanie".
 • Jarosław Kuźniar w roli prowadzącego program "X Factor" wzbudzał wiele kontrowersji. Jedni cenili profesjonalizm dziennikarza, inni twierdzili, że nie poradził sobie z rolą gospodarza dużego talent-show. Sam zainteresowany twierdzi zaś, iż cieszy się, że miał szansę stawić czoła nowemu wyzwaniu, prawdopodobnie jednak, ma dość związanych z nim wrażeń. W wywiadzie dla portalu wirtualnemedia.pl zasugerował, że nie zamierza prowadzić kolejnych edycji show.
 • Ile kosztował gospodarski oblot premiera?
  Donald Tusk wizytował place budowy, doglądał z pokładu helikoptera i wagonu pociągu oglądał przygotowania do Euro. Ile kosztowała ta gospodarska wizyta? Dziennikarze podsumowali premiera.
 • Maciej Dowbor
  W wiosennej ramówce stacji Polsat zadebiutuje taneczne show "Tylko taniec. Got to dance". W roli prowadzącego program wystąpi Maciej Dowbor, dla którego będzie to pierwsza okazja do pracy przy produkcji typu talent show. Jaki dziennikarz ma pomysł na swoją rolę w tym programie?