• Zdjęcia z castingów do nowej edycji programu "Got to dance"
  Już niebawem na antenę Polsatu, w nowej odsłonie powróci taneczne show "Got to dance. Tylko taniec". Zobaczcie, co działo się na castingach i jak zaprezentowały się nowa jurorka Ania "Youya" Jujka - oraz nowa prowadząca show - Ania Głogowska .
 • Krystyna Mazurówna, jedna z najbardziej wyrazistych jurorek polskich talent show, właśnie straciła pracę. Tancerka poinformowała media, że Polsat podziękował jej za udział w programie "Got dance. Tylko taniec".
 • Kasia Cichopek wraca do łask szefów telewizji Polsat. Gwiazda serialu "M jak miłość" wiosną wystąpi w roli prowadzącej taneczne show stacji "Got to dance. Tylko taniec".
 • Krystyna Mazurówna do tej pory uchodziła za ciepłą, spokojną, wyważoną, a przede wszystkim bardzo profesjonalną jurorkę w "Tylko taniec". Jednak podczas jednego z występów, coś pękło.
 • Jurorzy programu "Got to dance. Tylko taniec" ponownie spotkali się na planie produkcji, by w drodze castingów wybrać uczestników do 2. edycji show. Show powróci na antenę Polsatu we wrześniu, a do grona oceniających powrócił Alan Andersz.
 • "Must be the music", "X Factor" i "Bitwa na głosy"
  Wiosną na antenie największych stacji telewizyjnych pojawią się programy typu talent-show. "Bitwa na głosy" w TVP2, "X Factor" w TVN i "Must be the music" oraz "Tylko taniec" w Polsacie. Najprawdopodobniej wszystkie produkcje będą emitowane tego samego dnia, o tej samej porze, czyli w soboty o godzinie 20.00.
 • Jurorzy programu "Got to dance. Tylko taniec"
  Już w marcu na antenie Polsatu zadebiutuje nowe taneczne show "Got to dance. Tylko taniec". Program poprowadzą Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka, a w jury zasiądą Joanna Liszowska, Alan Andersz, Krystyna Mazurówna i Michał Malitowski. Zobacz twarze nowego programu, czy te gwiazdy podbiją polską publiczność?