Alonso wygrał. Kubica siódmy
25 lipca 2010Robert Kubica z teamu Renault zajął siódmą pozycję w
Grand Prix Niemiec, jedenastej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. W
rywalizacji na torze Hockenheim wygrali kierowcy Ferrari. Pierwsze miejsce, po kontrowersyjnej decyzji zespołu, zajął Fernando Alonso. Za to, że w zawoalowany sposób stajnia Ferrari nakazała Massie przepuszczenie Hiszpana, włoski zespół zapłaci 100 tys. dolarów kary.