Nie będzie wyścigu F1 w Hiszpanii?
10 stycznia 2012 Ubiegłoroczny wyścig F1 w Hiszpanii nie przyniósł żadnego zysku. Władze musiały nawet dołożyć do organizacji imprezy. Dlatego w tym roku mówią wprost - jeśli prywatni sponsorzy nie dorzucą się do kosztów urządzenia wyścigu, to zawodów nie zorganizują.