• Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes wygrał w niedzielę wyścig o Grand Prix Kanady na torze w Montrealu, siódmą z 20 eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1. To siódmy zwycięzca zawodów tego cyklu od początku sezonu.
 • Button wygrał GP Kanady
  Komisja sędziowska wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Kanady nie dopatrzyła się przewinień Brytyjczyka Jensona Buttona w dwóch incydentach z jego udziałem. Kierowca teamu McLaren-Mercedes triumfował w niedzielę na torze im. Gillesa Villeneuve'a w Montrealu.
 • Sebastian Vettel
  Sebastian Vettel z zespołu Red Bull-Renault wystartuje z pole position w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Kanady na torze im. Gillesa Villeneuve'a w Montrealu. To szóste w tym sezonie pierwsze pole startowe dla mistrza świata z 2010 roku.
 • Sebastian Vettel na torze w Kanadzie
  Mistrz świata Formuły 1 z 2010 roku Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull) był najszybszy na trzecim treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Kanady na torze im. Gillesa Villeneuve'a w Montrealu. W piątek, podczas pierwszego treningu Vettel rozbił bolid.
 • W ten weekend kierowcy będą ścigać się w Kanadzie
  W niedzielę na torze im. Gillesa Villeneuve'a w Montrealu po raz 33. zostanie rozegrany wyścig Formuły 1 o Grand Prix Kanady. Będzie to 43. edycja tej imprezy, gdyż dziesięć wcześniejszych zawodów odbyło się na innych obiektach.