• STYLIZACJE inspirowane zestawami Grace Kelly
  Lato w tym roku jest niezwykle łaskawe, a temperatury wyjątkowo wysokie. Nawet bez dalekich podróży możemy poczuć się jak na Lazurowym Wybrzeżu czy Santorini. W tym sezonie powrócił styl retro i nawiązania do minionych dekad. Jedną z zawsze doskonale wyglądających gwiazd była aktorka i księżna Monaco: Grace Kelly. Przed wyjazdami zawsze pakowała do swojej walizki kolorowe kimona, apaszki i koszyki oraz proste ubrania w stylu safari. Do dziś uchodzi za niedościgniony ideał piękna, klasy i elegancji. Naturalna, z wrodzonym wyczuciem mody i trendów inspirowała wielu reżyserów i kostiumologów, a sama bardzo rzadko korzystała z usług stylistek. Styl, który przez lata wykreowała sprawił, że Grace Kelly jest jedną z najbardziej znanych i cenionych ikon mody. 
 • Sophie Marceau rozbawiona na czerwonym dywanie
  Na canneńskim festiwalu w tym roku nie brakowało zachwytów i rozczarowań, ale najlepiej wypadli starzy mistrzowie kina: Mike Leigh, bracia Dardenne, Nuri Bilge Ceylan, Ken Loach – pisze z Cannes Anna Tatarska.
 • Grace Kelly – na zawsze księżniczka
  Była księżniczką na długo przed sformalizowaniem ślubu z księciem Monako. Widzowie chcieli oglądać ją w koronie wyjątkowości. Najpiękniejsza platynowa blondynka, wcielony ideał. O legendarnej Grace Kelly pisze Łukasz Maciejewski.
 • Zobacz ślub Romana Polańskiego i Sharon Tate
  Na YouTube opublikowano kompletne archiwum materiałów filmowych przygotowywanych przez dekady przez British Pathé.
 • "Grace of Monaco" w kinach dopiero na wiosnę
  Film o życiu Grace Kelly trafi do kin później, niż planowano.
 • Nicole Kidman zagrała Grace Kelly
  Możliwość wcielenia się w postać Grace Kelly była dla Nicole Kidman prawdziwym zaszczytem.
 • Nicole Kidman jako Grace Kelly
  Nicole Kidman przejęła się losem statystów występujących w najnowszym filmie z jej udziałem, "Grace of Monaco".
 • Nicole Kidman jako Grace Kelly
  Tą produkcją Hollywood żyje już od kilku miesięcy - Olivier Dahan kręci film o jednej z największych legend wielkiego ekranu, a w postać Grace Kelly wciela się Nicole Kidman. Dopiero ruszyły prace na planie, a dziennikarze już wróżą słynnej Australijce kolejnego Oscara. Oto Nicole Kidman jako "Grace Of Monaco"...
 • Grace Kelly
  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. Dzisiaj mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.
 • Charlotte Casiraghi
  Arystokratka została modelką. Mowa o Charlotte Casiraghi z Monako. Wnuczka Grace Kelly promuje dom mody Gucci, jednak ma znacznie ambitniejsze plany – bynajmniej nie związane z modą.