Chłopiec spacerował ulicami Lublina z granatem w ręku
31 stycznia 2011 11-letniego chłopca z uzbrojonym granatem w ręku napotkała policja na ulicy Lublina. Okazało się, że granat kupił dziecku jego ojczym na targach staroci. Sprawą zajmie się prokuratura.