• Cristiano Ronaldo zdobył pięć bramek dla Realu
  Piłkarze Realu Madryt rozgromili Granadę 9:1 (4:0) w niedzielnym meczu 29. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Pięć goli zdobył Cristiano Ronaldo - w 30., 36. i 38. minucie (klasyczny hat trick) oraz w 54. i 89. Pozostałe bramki strzelili Gareth Bale (25.), Karim Benzema - 2 (52. i 56.) oraz Diego Mainz (83. - samobójcza). Honorowego gola dla Granady zdobył Robert Ibanez w 74. minucie.
 • Monika Brodka kończy 25 lat
  Od występu na castingu programu "Idol" w 2003 roku do największej wygranej rozdania Fryderyków w 2011 roku – o Monice Brodce można powiedzieć, że już osiągnęła sukces. We wtorek kończy 25 lat.
 • Telewizje biją się o Brodkę
  To jest jej czas! Dzięki ostatniej płycie "Granda" Monika Brodka zebrała już szereg nagród, a stan jej konta powiększa się w szalonym tempie. Piosenkarka nie może się opędzić od propozycji koncertowych. Ten sukces sprawił, że wokalistka stała się również łakomym kąskiem dla telewizji, które zabiegają o jej usługi.
 • Monika Brodka
  Grupa Sorry Boys będzie gościem specjalnym podczas trasy koncertowej Brodki. Na żywo artystka promować będzie najnowszy longplay, "Granda".