• Kobiety przy stole
  Ewa Pacuła, Olga Borys, Beata Sadowska, Grażyna Wolszczak, Anna Krzyżanowska i Marek Kościkiewicz deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. Dobrze dopasowana dieta pozwala im utrzymać szczupłą sylwetkę i odpowiednią wagę oraz poprawia samopoczucie. Gwiazdy przyznają, że nie unikają słodyczy czy innych kalorycznych potraw, ale tak jak we wszystkim – potrzebny jest umiar.
 • Edyta Pazura, Ewelina Rydzyńska i Joanna Racewicz
  Część z nich nieustannie zaprzecza, jakoby poprawiało urodę. Inne otwarcie przyznają, że korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jedno je łączy: w kończącym się roku zaprezentowały twarze, których wygląd przez długi czas był komentowany we wszystkich mediach. Zobaczcie, które panie lubią sobie "pomajstrować"...
 • Grażyna Wolszczak
  Do tego, że nie gardzi "przyjaźnią z dobrodziejstwami medycyny estetycznej", aktorka przyznała się sama i ucięła tym samym spekulacje na temat swojego wyglądu. Nie ma się czemu dziwić: w jej przypadku "romans z upiększaczami" daje świetne efekty, których zupełnie nie trzeba się wstydzić. Sami zobaczcie.
 • Joanna Koroniewska - zdjęcie z kampanii Fundacja Centrum Praw Kobiet
  Zdjęcie zmasakrowanej twarzy Joanny Koroniewskiej, pojawiło się na jej oficjalnym, facebookowym profilu. Uspokajamy jednak wszystkich fanów aktorki, nie padła ona ofiarą przemocy domowej, a wzięła udział w kampanii społecznej Fundacji Centrum Praw Kobiet, mającej na celu zachęcanie Polaków do reagowania na takie sytuacje.
 • Agnieszka Cegielska, Julia Kamińska i Agnieszka Szulim
  Większość pań, które pojawiły się na imprezie, postawiła na wieczorowe suknie, ale były i takie, które wyłamały się z tej konwencji. Kto jak wyglądał i komu modowe eksperymenty wyszły na dobre, a kogo pogrążyły? Przeczytajcie nasze oceny poszczególnych stylizacji.
 • Grażyna Wolszczak
  Choć gwiazdy show biznesu masowo korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, mało która z nich przyznaje się do tego otwarcie. Podczas, gdy jedne opowiadają o dietach zmieniających rysy twarzy, Grażyna Wolszczak bez ogródek mówi, że już od pewnego czasu stosuje botoks.
 • Natalia Siwiec zaśpiewała "Dla zwierząt lepszy świat"
  Muzyką napisał Janusz stokłosa, słowa skreślił Michał Rusinek, a gotową piosenkę "Dla zwierząt lepszy świat" nagrali wspólnie artyści z różnych dziedzin. Od laureatki "Mam talent" Klaudii Kulawik po najsłynniejszą polską celebrytkę Natalię Siwiec.
 • Cezary Harasimowicz
  Zanim związał się z Grażyną Wolszczak, miał na koncie inne związki, wychowywanie dzieci oraz chude lata... Dziś przyznaje, że swoją obecną partnerkę ma przed oczami nawet w trakcie tworzenia... Kim jest partner Grażyny Wolszczak?
 • Grażynie Wolszczak nie spodobała się postawa Marty Wierzbickiej. Aktorka skrytykowała swoją młodszą koleżankę z planu "Na Wspólnej" za wypowiedź na temat telenoweli, w której obie występują.
 • Anna Popek, Anna Rusowicz, Anna Wendzikowska
  Biel i czerwień królowały na pokazie mody, który był zwieńczeniem akcji "Orzeł może". Poza zawodowymi modelkami w strojach w barwach narodowych zaprezentowały się gwiazdy. Nie zabrakło piór, dekoltów i prześwitów. Uwagę przyciągnął szczególnie ten, który zaprezentowała wdzięcznie Anna Wendzikowska.