• Grażyna Wolszczak
  To nieprawda, że po osiągnięciu pewnego wieku kobieta "zaczyna się sypać" i nic nie może powstrzymać tego procesu. Dowód? Świetna prezencja Grażyny Wolszczak. Aktorka od wielu lat niemalże nie zmieniła wyglądu. Zobaczcie.
 • Grażyna Wolszczak bez wątpienia należy do tej grupy kobiet, które z wiekiem wyglądają coraz lepiej. Jednak czy mimo nieprzemijającej urody, aktorka zgodziłaby się wziąć udział w rozbieranej sesji? Ostatnio wyznała, że za odpowiednią gażę, rozważyłaby taką ewentualność.
 • Grażyna Wolszczak
  W początkach serialu "Na Wspólnej" Grażyna Wolszczak była jedną z jego największych gwiazd. W ostatnich latach jednak, jej bohaterka pojawiała się na ekranie sporadycznie. Niebawem postać Barbary ponownie powróci na pierwszy plan, a perypetie Brzozowskich znów będą wątkiem wiodącym.
 • Wielbicieli aktorskiego talentu Karola Strasburgera z pewnością ucieszy fakt, że niebawem znów będą mogli oglądać go w serialu "Pierwsza miłość". W rozmowie z Faktem aktor zdradził, że jego postać wkrótce wyjdzie z więzienia i przejdzie prawdziwą metamorfozę.
 • Grażyna Wolszczak w sklepie PrimaModa.
  Aktorka, która zawsze świetnie wygląda, stawia na znane marki!
 • Gwiazdy zawsze piękne
  Podobno uroda przemija z wiekiem. Ale nie w przypadku gwiazd z naszego rankingu. Sławne panie wydają się być odporne na upływ czasu.
 • Trudno w to uwierzyć, ale Grażyna Wolszczak przekroczyła już pięćdziesiątkę.
  Patrząc na Grażynę Wolszczak, trudno się nie zastanawiać, czy aktorka zdecydowała się sprzedać duszę diabłu w zamian za obietnicę wiecznej młodości.
 • Te gwiazdy lubią błyszczeć. Zobacz ich seksowne kreacje!
  Każda kobieta lubi błysnąć urodą. A co dopiero gwiazda! Połyskliwe sukienki mini to idealny sposób na zabłyśnięcie w tłumie. Ociekające srebrem lub złotem, im krótsze tym lepiej… Nic lepiej nie przyciągnie męskich spojrzeń i nie podkreśli doskonałej figury. Zobacz, jak błyszczą polskie celebrytki w swoich seksownych kreacjach!
 • Tak gwiazdy wciąż dają zrobić się na szaro
  Gwiazdy dają zrobić się na szaro? Wydawało się, że takie sytuacje należą już do przeszłości. Szarość w modzie miała przecież całkowicie ustąpić pola soczystym barwom. A jednak ten stonowany kolor nadal ma się całkiem dobrze. Noszą go Kinga Rusin, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha i wiele innych gwiazd. Czy wyglądają jak szare myszki? Zobacz zdjęcia i oceń!
 • Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.