• Diane Lane
  Właśnie wznowiono prace nad szóstym i zarazem ostatnim sezonem serialu „House of Cards”. Na plan nie powrócił skompromitowany Kevin Spacey, ale do obsady dołączyli Diane Lane i Greg Kinnear.
 • Renée Zellweger zmusza męża, by zaprzyjaźnił się z bezdomnym
  Renée Zellweger, a także Greg Kinnear, Djimon Hounsou i Jon Voight dołączyli do obsady filmu "Same Kind of Different as Me".
 • "Niebo istnieje... naprawdę" – historia chłopca, który przeżył śmierć kliniczną
  "Niebo istnieje... naprawdę" – opowieść o małym chłopcu, który umiera i spotyka Boga, a następnie wraca do życia i opowiada swoją zadziwiającą historię – stała się niespodziewanym hitem po obu stronach oceanu. Kosztujący zaledwie 12 milionów, w czasie premierowego weekendu w Stanach film zebrał 21,5 miliona dolarów. W Polsce stał się najpopularniejszym tytułem świątecznego, wielkanocnego weekendu. Ekranizacja bestsellerowej powieści podczas pierwszego weekendu zgromadziła 8 979 widzów. Oto, co o kameralnym dramacie w reżyserii Randalla Wallace'a piszą krytycy...
 • "Niebo istnieje... naprawdę" – nowy, "boski" trendu w kinie
  Po uwielbieniu dla wampirów, komiksowych bohaterów czy nowych wersji baśni wielkie studia Hollywood niezwykle czule spojrzały w stronę widza, który identyfikuje się ze swoją wiarą na tyle, aby brać ją pod uwagę podczas wyboru filmu na piątkowy wieczór. "Niebo istnieje... naprawdę" dowodzi jednak, że twórcy "boskiego trendu" nie spodziewają się po swoim odbiorcy wiele więcej.
 • Julianne Moore wpadka warta Złotej Maliny
  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Julianne Moore jako "Nauczycielka angielskiego" jest solidną kandydatką do miana najbardziej irytującej bohaterki filmowej ostatnich lat. Film właśnie trafił na płyty DVD.
 • Jak ona to robi?
  Komedie romantyczne to specjalność Sarah Jessiki Parker. Tym razem gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w postać ambitnej menedżerki, która sprawnie godzi życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Ale gdy na jej drodze stanie przystojny Jack (w tej roli były Bond, Pierce Brosnan), Kate będzie musiała wybierać: wielkie pieniądze i szalony romans albo szczęście u boku dobrodusznego męża (Greg Kinnear). Ekranizacja bestsellerowej powieści Allison Pearson "Jak ona to robi?" w polskich kinach od 25 listopada.
 • Sarah Jessica Parker i Greg Kinnear
  Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" powraca na ekrany kin. W komedii "Jak ona to robi?" Sarah Jessica Parker zmierzy się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, które popchną ją w ramiona ex agenta 007 – Piercea Brosnana.