• Pogoda
  Setki powalonych drzew, wypadki, przerwy w dostawie prądu i bardzo silny wiatr – to efekt cyklonu Grzegorz. Jak wynika z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na zmianę aury na razie nie ma co liczyć. Na jaką pogodę możemy liczyć 1 listopada, czyli w dniu Wszystkich Świętych.
 • Sztorm w Międzyzdrojach
  Jest druga ofiara śmiertelna po nocnych wichurach w województwie opolskim - poinformował w niedzielę PAP rzecznik Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak. Jak dodał, do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Dobrzań Wielki.
 • Rolnik szuka żony
  W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony", uczestnicy musieli podjąć trudne decyzje, wybierając spośród kandydatek te, które ich zdaniem nadają się na życiowe partnerki. Oto, jakich dokonali wyborów.
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz
  Specjalne życzenia Grzegorzowi Schetynie złożyła Hanna Gronkiewicz-Waltz. Na przyjęciu wigilijnym dla warszawiaków, prezydent stolicy życzyła mu, by zajął się rodziną i pracą w sejmowej komisji.
 • Krzyż
  Zeznania byłego ministranta są porażające. Opowiada, że był całowany przez księdza, chwytany za genitalia. Duchowny został skazany za pedofilię, co jednak nie przeszkodziło, by został proboszczem w Warszawie i wciąż pracować z dziećmi. 
 • "Reguły gry"
  W serialu "Reguły gry", będącym pierwszą własną produkcją stacji TVN7, Jan Jankowski gra postać Grzegorza, który od kilku lat jest w szczęśliwym, acz niepozbawionym problemów, małżeństwie z Magdą. Zobacz, jaki aktor ma stosunek do swojego bohatera oraz co sądzi o pracy na planie nowego sitcomu.