• Łukasz Jedynasty / A+E Networks
  Trwają prace nad serialem komediowym „Ostatni wiking”, który w listopadzie trafi do internetu. Produkcja Łukasza Jedynastego powstaje ze środków zebranych dzięki crowdfundingowi - donosi portal wirtualnemedia.pl.
 • Grzegorz Halama
  Grzegorz Halama zawodowo zajmuje się bawieniem ludzi, okazuje się jednak, że w jego życiu prywatnym nie jest tak wesoło. Komik żalił się ostatnio, że po rozwodzie nie ma kontaktu z własnymi dziećmi.
 • Maciej Maleńczuk na Fryderykach 2015
  Faworytem był Artur Rojek, ale – mimo pięciu nominacji – został wyróżniony tylko jedną nagrodą. Królową wieczoru okazała się natomiast Natalia Przybysz, która nie tylko odebrała dwie statuetki, ale zaskoczyła wszystkich duetem z Krzysztofem Zalewskim. Galę Fryderyków 2015 retransmitowała telewizyjna Dwójka, ale o wiele ciekawiej działo się w Teatrze Polskim poza sceną. Zobaczcie sami...
 • Tymon Tymański
  Na ekrany kin wchodzi "Polskie Gówno", drugi film w dorobku Tymona Tymańskiego. W rozmowie z dziennik.pl muzyk opowiedział, dlaczego postanowił nakręcić musical, jak pracowało się na planie, na którym alkohol lał się strumieniami, i dlaczego uważa talent show za upadek obyczajów.