• Szef SLD Leszek Miller
  Wybory nie poszły po myśli SLD, pojawiają się więc głosy, by rozszerzyć kierownictwo partii. Nic więc dziwnego, że Leszek Miller przechodzi do kontrataku i bierze na celownik swych najgroźniejszych konkurentów w partii.
 • Małgorzata Napieralska
  Są takie kobiety, które w makijażu, czy bez niego prezentują w zasadzie tak samo, ale małżonka znanego polityka raczej do nich nie należy... Nie oznacza to jednak, że naturalna nie może się podobać... Zobaczcie, jak wyglądała w bardzo "codziennym wydaniu", towarzysząc mężowi i dzieciom podczas występów Cyrku Zalewski.
 • Siedziba TVP przy ul Woronicza 17
  TVP zawiesza w obowiązkach politycznego reportera "Panoramy". Dziennikarz wybrał się na urodzinową imprezę posła SLD i byłego szefa tej partii.
 • Małgorzata i Grzegorz Napieralscy
  Małgorzata i Grzegorz Napieralscy pojawili się w poniedziałek na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. To, jak wyglądała małżonka polityka w cekinowej sukience autorstwa Bartka Janusza, można skomentować tylko w jeden sposób: niejedna salonowa lwica może się przy niej schować!
 • Anna Olejniczak i Małgorzata Napieralska
  Czerwień - mimo że uznawana z wyjątkowo kobiecą - nie jest łatwym kolorem i nie każdemu pasuje, a kiedy na jednej imprezie pojawiają się w niej 2 kobiety, zawsze trudno im uniknąć porównań. Zobaczcie, jak prezentowały się w tym kolorze małżonki polityków i oceńcie, która wypadła lepiej na Balu Dziennikarzy.
 • Saa posiedzeń w Sejmie
  Czy Norwegia jest w Unii Europejskiej, jak nazywa się premier Włoch, kto jest prezydentem Iranu - te pytania dziennikarze zadali posłom. Wybrańcy narodu mieli problemy z odpowiedzią.
 • Grzegorz Napieralski i 2Sisters
  Ten polityk nie boi się kobiet. U ich boku kształtuje swój wizerunek, co pokazał jeszcze w trakcie wyborów prezydenckich. Oto, jak były lider SLD Grzegorz Napieralski pozował do zdjęć z hostessami drugiego dnia XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju. Zobacz galerię!
 • Grzegorz Napieralski nie musi przepraszać Ruchu Autonomii Śląska za sugestię, że dąży on do oderwania Śląska od Polski. Sąd Okręgowy w Warszawie nieprawomocnie oddalił pozew RAŚ wobec byłego szefa SLD. A przy okazji doprecyzował, czego tak naprawdę domaga się RAŚ.
 • Politycy i ich żony na XIV Balu Dziennikarzy
  To była polityczna rewia mody w galowym wydaniu! Na XIV Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiła się cała plejada polityków wraz z małżonkami. Uroczysty charakter imprezy zobowiązywał do eleganckich i strojnych kreacji. Zobacz polityków i ich żony w wieczorowym i galowym wydaniu. Oto, jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie!
 • Nowicka na Twitterze żegna Wisłocką, a Napieralski pisze o pozytywizmie
  "Coraz mniej wielkich ludzi - najpierw Havel, teraz Wisłocka" - napisała na Twitterze wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka. A napisała to po śmierci... Wisławy Szymborskiej. Nie ona jedna zaliczyła poważną wpadkę.