• W "Jadotville" u boku Jamiego Dornana wystąpi Guillaume Canet
  Gwiazda "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Jamie Dornan zagra w thrillerze wojennym "Jadotville".
 • "Więzy krwi" nie wykorzystują swojego wcale niemałego potencjału
  Rodzinna saga policyjno-gangsterska krąży w kinowym krwiobiegu bodaj od zarania samej koncepcji gatunku, stając się jedną z najczęściej eksploatowanych konwencji filmu sensacyjnego czy kryminalnego.
 • Zoe Saldana i Billy Crudup w filmie "Blood Ties"
  Akcja dramatu "Blood Ties" (który miał właśnie premierę w Cannes) rozgrywa się w 1974 roku, a fabuła koncentruje się na relacjach dwóch braci. Jeden niedawno wyszedł z więzienia, a drugi jest policjantem, który stara się mu pomóc. Za reżyserię odpowiada Guillaume Canet ("Niewinne kłamstewka"), a główne role zagrali: Clive Owen, Marion Cotillard, Mila Kunis, Billy Crudup, James Caan i Zoe Saldana.
 • "Zeszłej nocy" premierowo na DVD
  Joanna (Keira Knightley) i Michael (Sam Worthington) wydają się parą idealną. Do czasu, gdy – z różnych przyczyn – spędzą noc z innymi.
 • Morrissey chce do filmu
  Były lider The Smiths marzy o karierze aktorskiej. Morrissey ma nawet w planach współpracę z francuskim aktorem i reżyserem Guillaume Canetem ("Niewinne kłamstewka").
 • Marion Cotillard w "Niebie nad Saharą"
  Ma w sobie coś staroświeckiego, wieczny smutek w wyrazistych oczach. Patrząc na nią, chce się zaśpiewać melancholijny przebój sprzed lat...
 • Niebo nad Saharą
  Ona to Marie Vallieres de Beaumont, nieustraszona łowczyni przygód, która za wszelką cenę chce odszukać ukochanego zaginionego na Saharze w 1933 roku. On to skłócony ze zwierzchnikami pułkownik wojsk francuskich Antoine Chauvet. Razem wyruszają na niebezpieczną wyprawę w opartej na powieści Sylvaina Estibala, pełnej rozmachu superprodukcji znad Sekwany. Na ekranie Marion Cotillard i Guillaume Canet, którzy parą są również w życiu prywatnym. "Niebo nad Saharą" w kinach od piątku 8 lipca.
 • Marion Cotillard i Guillaume Canet zakochani w pod niebem Sahary
  Na początku lat 30. nad Saharą rozbił się brytyjski lotnik Bill Lancaster. Zmumifikowane ciało pilota odnaleziono dopiero po prawie trzydziestu latach. "Niebo nad Saharą" jest fikcyjnym zapisem poszukiwań Lancastera przez jego ukochaną Marie.
 • Marion Cotillard i Guillaume Canet zakochani w życiu i na ekranie
  8 lipca na ekrany kin wejdzie przygodowy romans "Niebo nad Saharą". W filmie zobaczymy Marion Cotillard i Guillaume'a Caneta, którzy są parą nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym.